ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (12/08)

Δείτε αναλυτικά στο a-s το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας!

 

ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ώρα
Τίτλος
Κανάλι
00:20
Ποδηλασία: Colorado Classic
2ο ετάπ
Eurosport 1
01:30
Τένις: Rogers Cup
ATP Masters, προημιτελικά
Cosmote Sport 6
02:00
Μπέιζμπολ: Μαϊάμι Μάρλινς - Κολοράντο Ρόκις
MLB
FOX Sports
10:00
Μηχανοκίνητα: F1H20
Γκραν Πρι Χαρμπίν, Κίνα
FOX Sports
10:50
Μηχανοκίνητα: MotoGP - Γκραν Πρι Αυστρίας
3ες ελεύθερες δοκιμές
Cosmote Sport 5
11:50
Μηχανοκίνητα: Moto2 - Γκραν Πρι Αυστρίας
3ες ελεύθερες δοκιμές
Cosmote Sport 5
12:00
Στίβος: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Λονδίνο - 9η ημέρα
ΕΡΤ2
12:00
Σκι: Θερινό Γκραν Πρι - Ελεύθερα άλματα
Κουρσεβέλ, Γαλλία
Eurosport 2
12:00
Στίβος: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Λονδίνο - 9η ημέρα
Eurosport 1
13:30
Μηχανοκίνητα: Moto3 - Γκραν Πρι Αυστρίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 5
14:25
Μηχανοκίνητα: MotoGP - Γκραν Πρι Αυστρίας
4ες ελεύθερες δοκιμές
Cosmote Sport 5
14:30
Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ - Λίβερπουλ
Πρωτάθλημα Αγγλίας
Cosmote Sport 1
15:05
Μηχανοκίνητα: MotoGP - Γκραν Πρι Αυστρίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 5
16:00
Ποδηλασία: Binckbank Tour
6ο ετάπ
Eurosport 2
16:00
Μηχανοκίνητα: Moto2 - Γκραν Πρι Αυστρίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 5
16:30
Ποδόσφαιρο: Τσέμνιτσερ - Μπάγερν Μονάχου
Κύπελλο Γερμανίας
Novasports 2
16:30
Ποδόσφαιρο: Ριλάσινγκεν - Ντόρτμουντ
Κύπελλο Γερμανίας
Novasports 2
17:00
Ποδόσφαιρο: Μπρέντφορντ - Νότιγχαμ Φόρεστ
Τσάμπιονσιπ
Novasports 3
17:00
Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Μπέρνλι
Πρωτάθλημα Αγγλίας
Cosmote Sport 1
18:00
Ποδηλασία: Arctic Race of Norway
3ο ετάπ
Eurosport 2
19:25
Στίβος: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Λονδίνο - 9η ημέρα
Eurosport 1
19:30
Ποδόσφαιρο: Μίντλεσμπρο - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Τσάμπιονσιπ
Novasports 1
19:30
Ποδόσφαιρο: Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι
Πρωτάθλημα Αγγλίας
Cosmote Sport 1
19:30
Σκι: Θερινό Γκραν Πρι - Ελεύθερα άλματα
Κουρσεβέλ, Γαλλία
Eurosport 2
21:00
Στίβος: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Λονδίνο - 9η ημέρα
ΕΡΤ2
21:00
Γκολφ: The PGA Championship
3η ημέρα
Novasports 2
22:00
Μπάσκετ: Σερβία - Ελλάδα
Τουρνουά Βελιγραδίου
ΕΡΤ1
22:00
Τένις: Rogers Cup
ATP Masters, ημιτελικά
Cosmote Sport 6
23:00
Μπέιζμπολ: Νιου Γιορκ Γιάνκις - Μπόστον Ρεντ Σοξ
MLB
FOX Sports
23:00
Ποδόσφαιρο: Σιάτλ Σάουντερς - Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
Πρωτάθλημα ΗΠΑ
Eurosport 2

ΣΧΟΛΙΑ

comments powered by Disqus

Ροη Ειδησεων