ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (12/08)

Δείτε αναλυτικά στο a-s το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας!

 

ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ώρα
Τίτλος
Κανάλι
00:20
Ποδηλασία: Colorado Classic
2ο ετάπ
Eurosport 1
01:30
Τένις: Rogers Cup
ATP Masters, προημιτελικά
Cosmote Sport 6
02:00
Μπέιζμπολ: Μαϊάμι Μάρλινς - Κολοράντο Ρόκις
MLB
FOX Sports
10:00
Μηχανοκίνητα: F1H20
Γκραν Πρι Χαρμπίν, Κίνα
FOX Sports
10:50
Μηχανοκίνητα: MotoGP - Γκραν Πρι Αυστρίας
3ες ελεύθερες δοκιμές
Cosmote Sport 5
11:50
Μηχανοκίνητα: Moto2 - Γκραν Πρι Αυστρίας
3ες ελεύθερες δοκιμές
Cosmote Sport 5
12:00
Στίβος: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Λονδίνο - 9η ημέρα
ΕΡΤ2
12:00
Σκι: Θερινό Γκραν Πρι - Ελεύθερα άλματα
Κουρσεβέλ, Γαλλία
Eurosport 2
12:00
Στίβος: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Λονδίνο - 9η ημέρα
Eurosport 1
13:30
Μηχανοκίνητα: Moto3 - Γκραν Πρι Αυστρίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 5
14:25
Μηχανοκίνητα: MotoGP - Γκραν Πρι Αυστρίας
4ες ελεύθερες δοκιμές
Cosmote Sport 5
14:30
Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ - Λίβερπουλ
Πρωτάθλημα Αγγλίας
Cosmote Sport 1
15:05
Μηχανοκίνητα: MotoGP - Γκραν Πρι Αυστρίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 5
16:00
Ποδηλασία: Binckbank Tour
6ο ετάπ
Eurosport 2
16:00
Μηχανοκίνητα: Moto2 - Γκραν Πρι Αυστρίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 5
16:30
Ποδόσφαιρο: Τσέμνιτσερ - Μπάγερν Μονάχου
Κύπελλο Γερμανίας
Novasports 2
16:30
Ποδόσφαιρο: Ριλάσινγκεν - Ντόρτμουντ
Κύπελλο Γερμανίας
Novasports 2
17:00
Ποδόσφαιρο: Μπρέντφορντ - Νότιγχαμ Φόρεστ
Τσάμπιονσιπ
Novasports 3
17:00
Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Μπέρνλι
Πρωτάθλημα Αγγλίας
Cosmote Sport 1
18:00
Ποδηλασία: Arctic Race of Norway
3ο ετάπ
Eurosport 2
19:25
Στίβος: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Λονδίνο - 9η ημέρα
Eurosport 1
19:30
Ποδόσφαιρο: Μίντλεσμπρο - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Τσάμπιονσιπ
Novasports 1
19:30
Ποδόσφαιρο: Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι
Πρωτάθλημα Αγγλίας
Cosmote Sport 1
19:30
Σκι: Θερινό Γκραν Πρι - Ελεύθερα άλματα
Κουρσεβέλ, Γαλλία
Eurosport 2
21:00
Στίβος: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Λονδίνο - 9η ημέρα
ΕΡΤ2
21:00
Γκολφ: The PGA Championship
3η ημέρα
Novasports 2
22:00
Μπάσκετ: Σερβία - Ελλάδα
Τουρνουά Βελιγραδίου
ΕΡΤ1
22:00
Τένις: Rogers Cup
ATP Masters, ημιτελικά
Cosmote Sport 6
23:00
Μπέιζμπολ: Νιου Γιορκ Γιάνκις - Μπόστον Ρεντ Σοξ
MLB
FOX Sports
23:00
Ποδόσφαιρο: Σιάτλ Σάουντερς - Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
Πρωτάθλημα ΗΠΑ
Eurosport 2

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

Ροη Ειδησεων