winamp wmp real qt

Για την τριτη νικη ο Παναρκαδικος

Την Κυριακή (18/11, 15:00) ο Παναρκαδικός τίθεται αντιμέτωπος με τον Μανδραϊκό στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής του 8ου ομίλου. Αναλυτικά το υπόλοιπο πρόγραμμα.

,
Arcadia Sports

Τα αποτελεσματα του 8ου ομιλου

Ο Παναρκαδικός γνώρισε την ήττα με 3-1 από τον ΑΟ Κατασταρίου για την 7η αγωνιστική του 8ου ομίλου στη Γ’ Εθνική. Αναλυτικά τα υπόλοιπα αποτελέσματα.

,

Σπαταλησε ενα ημιχρονο και ηττηθηκε στη Ζακυνθο ο Παναρκαδικος

Ο Παναρκαδικός δεν μπήκε ποτέ στο πρώτο ημίχρονο στην αναμέτρηση απέναντι στο Καταστάρι και δέχθηκε δύο τέρματα που τον έβαλαν από νωρίς με την πλάτη στον τοίχο. Πανέμορφο γκολ ο Καρβάλιο για τους πράσινους.

,

LIVE STREAMING: Κατασταρι - Παναρκαδικος

Δείτε σε Live Streaming την αναμέτρηση του Παναρκαδικού απέναντι στον Α.Ο Κατασταρίου για την 7η αγωνιστική του 8ου ομίλου της Γ' Εθνικής.

,

Ο Παναρκαδικος παιζει στο A-S!

Ο Παναρκαδικός φιλοξενείται από τον ΑΟΚ Ζακύνθου στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής του 8ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

,

Δεν "Χ"αρηκε κανεις

Ο Παναρκαδικός υποδέχθηκε την Ενωση Πελλάνας στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής. Στο πρώτο ημίχρονο και τα δύο τέρματα - τεράστια χαμένη ευκαιρία στις καθυστερήσεις για τους "πράσινους".