winamp wmp real qt

Προετοιμασια μετ' εμποδιων

Ο Παναρκαδικός συνεχίζει την προετοιμασία του για το ματς με τον Αιολικό με καθημερινές μεσημεριανές προπονήσεις.

,
Arcadia Sports

Το παρελθον δειχνει... Παναρκαδικος

Τι έχει γίνει κατά το παρελθόν όσες φορές έχει παίξει με τον Αιολικό ο Παναρκαδικός; Το a-s έχει την απάντηση, παρουσιάζοντάς σας τα ματς που έχουν βρεθεί αντιμέτωποι οι δυο τους.

,

Σταικος στο a-s: "Παραδοσιακα δυνατος ο Αιολικος"

Ο Θανάσης Στάικος, μέσω του a-s εξέφρασε την αισιοδοξία του ότι με τον κόσμο στο πλευρό του ο Παναρκαδικός θα πάρει μια σημαντική νίκη κόντρα στον Αιολικό!

,
Παναγιώτης Δαλαταριώφ

Σαββατο η Γ' Εθνικη πλην Παναρκαδικου

Το ερχόμενο Σάββατο (16/11, 15:00) θα διεξαχθούν οι αναμετρήσεις για την 9η αγωνιστική του 6ου ομίλου της Γ' Εθνικής, πλην της αναμέτρησης του Παναρκαδικού απέναντι στον Αιολικό.

,

Καψης στο a-s: "Η τυχη ειναι εναντιον μας"

Ο ποδοσφαιριστής της ΑΕΚ Τρίπολης, Βαγγέλης Καψής μίλησε για τη βελτίωση την οποία δείχνει η ομάδα παιχνίδι με παιχνίδι, τονίζοντας ωστόσο πως δεν είχαν την τύχη με το μέρος τους από την αρχή της σεζόν.

,
Κώστας Τόπας

Πλησιασε στην κορυφη η Μαρκο

Με τη νίκη της στις καθυστερήσεις, η Μαρκό έφτασε στη 2η θέση του 6ου ομίλου, δύο πίσω από την πρωτοπόρο Ρόδο η οποία γνώρισε την ήττα στη Μυτιλήνη.

,

Όταν ο Παναρκαδικος επαιξε με τον Παναθηναϊκο

Το  a-s γυρίζει το χρόνο πίσω 70 σχεδόν χρόνια και σας παρουσιάζει λεπτομέρειες για τον φιλικό αγώνα που είχαν δώσει Παναρκαδικός και Παναθηναϊκός στην Τρίπολη το 1950.