winamp wmp real qt

A' EKΑΣΚΕΝΟΠ: Ωρα PLAY OFF!

Στην μάχη των Play off ρίχνονται από την Τετάρτη (18/04) οι ομάδες της Α' ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων.

,
Arcadia Sports

Το προγραμμα των Play Off

Η κανονική περίοδος στην Α’ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ ολοκληρώθηκε και την προσεχή Τετάρτη 18/4 ξεκινούν τα πλέι οφ, με την Καλαμάτα και τη Μεσσήνη να βρίσκονται σε θέση ισχύος.

,
arcadiasports

"Καναμε υπερβαση"

Για τη συμμετοχή των ομάδων του Πελασγού στις προκριματικές φάσεις των Πανελληνίων πρωταθλημάτων Εφήβων και Νεανίδων μίλησε στο Arcadia Sports ο προπονητής της ομάδας της Μεγαλόπολης Γιώργος Τσατσουλής.

,

Ευχαριστηριο μηνυμα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Οι αγώνες για την προκριματική φάση του πρωταθλήματος Νεανίδων ολοκληρώθηκαν χθες , Μεγάλη Τετάρτη, στο κλειστό της Μεγαλόπολης και η ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ εξέφρασε με ανακοίνωση τις ευχαριστίες της προς αυτούς που συνέβαλαν στη διοργάνωση.

,

Νικη του Πολυβιου στη Σπαρτη

Νικηφόρα πέρασε από τη Σπάρτη ο Πολύβιος, κερδίζοντας την ΑΕΣ με 56-45 και έκοψε τις όποιες ελπίδες είχαν οι γηπεδούχοι για παραμονή στην Α’ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ.

,

Κλειδωσαν τα πλει οφ οι Δρομεις

Ανεβάζοντας στροφές στο δεύτερο ημίχρονο, οι Δρομείς έφτασαν σε μία ευρεία νίκη επί του Σπαρτιατικού με 64-45 και οριστικοποίησαν τη συμμετοχή τους στα πλέι οφ της Α’ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ.

,

Κοντρα στον Σπαρτιατικο οι Δρομεις

Την ευκαιρία να τελειώσουν με την υπόθεση τετράδα θα έχουν το Σάββατο το απόγευμα οι Δρομείς, οι οποίοι υποδέχονται στο κλειστό της Τρίπολης το Σπαρτιατικό.