winamp wmp real qt

Αθανασιαδης σε 93,8: "Ηθελα να μπω μεσα να σκοραρω εγω!"

Η αδυναμία του ΑΣΤΕΡΑ να σκοράρει ώθησε τον τερματοφύλακα της ομάδας να θέλει να μπει ο ίδιος μέσα στον αγωνιστικό χώρο και να προσπαθήσει ο ίδιος να σκοράρει!

,
Κώστας Νεζερίτης

Να χανεις ευκαιριες, επιτρεπειται. Τετοιες ευκαιριες, οχι!

Αυτό που έκανε ο Αστέρας στο δεύτερο ημίχρονο στη Νέα Σμύρνη, δεν το έχει κάνει άλλη ομάδα φέτος. Τόσες ευκαιρίες, τόσες τελικές, τέτοια κυριαρχία, χωρίς να έρθει η νίκη, δεν έχει ξανασυμβεί...

,
Θοδωρής Τσούτσος

Η κριτικη των παικτων του ΑΣΤΕΡΑ

Το a-s περνά από έλεγχο τους ποδοσφαιριστές του ΑΣΤΕΡΑ μετά την λευκή ισοπαλία των Αρκάδων απέναντι στον Πανιώνιο.

,
Παναγιώτης Δαλαταριώφ

ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΕΡΜΗΣ 62-61: Δια πυρος και σιδηρου!

Με δύο εύστοχες βολές του Γιάννη Προδρόμου 6 δευτερόλεπτα πριν από τη λήξη της αναμέτρησης, ο Αρκαδικός επικράτησε με 62-61 του Ερμή Αγιάς στην έδρα του φτάνοντας έτσι στις πέντε νίκες στην Α2.

,
Arcadia Sports

Εχασε τα αχαστα και την ευκαιρια για νικη!

Κυρίαρχος στο δεύτερο ημίχρονο στη Νέα Σμύρνη, ο Αστέρας είχε δοκάρι, έχασε μεγάλες ευκαιρίες να πετύχει κάποιο γκολ και έφυγε μόνο με το βαθμό της ισοπαλίας από τη Νέα Σμύρνη.

,

Διπλο παραμονης του Ορχομενου

Σημαντική νίκη πέτυχε ο Ορχομενός Λεβιδίου στο γήπεδο του Αγίου Ανδρέα επί των Βρασιών και βλέπει τη συνέχεια του πρωταθλήματος με περισσότερη αισιοδοξία.

,
arcadiasports

Ρεπορταζ 938: "Η κυβερνηση μας σερβιρει συνεχεια ψεματα" (Video)

Στις 22 και 23 Φεβρουαρίου 2018 θα πραγματοποιηθεί το 10ο Αναπτυξιακό Συνέδριο Πελοποννήσου, στην Τρίπολη.  Στο συνέδριο εκτός από τους περιφερειακούς φορείς θα παρευρίσκεται και σχεδόν η μισή κυβέρνηση, μεταξύ των οποίων, και ο πρωθυπουργός κ. Αλέξης Τσίπρας.

,

Ακομα ενας τελικος για τον Αρκαδικο

Μονόδρομο αποτελεί η νίκη για τον Αρκαδικό, ο οποίος σήμερα Σάββατο στις 17.00 (Live, Arcadia 938) υποδέχεται τον Ερμή Αγιάς στο κλειστό της Τρίπολης.