Δείτε σε βίντεο όλα όσα δεν έδειξε ο τηλεοπτικός φακός από την άνετη επικράτηση του Αστέρα επί του Ατρομήτου στο Θεόδωρος Κολοκοτρώνης, για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

,
Arcadia Sports

Έδωσαν ρεσιταλ στο πρωτο ημιχρονο

Με μία μεγάλη εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο, ο ΑΣΤΕΡΑΣ κατάφερε να πανηγυρίσει την πρώτη του νίκη στο ελληνικό πρωτάθλημα. Η κριτική στην απόδοση των κιτρινομπλέ.

,
Κώστας Τόπας

Η πανηγυρικη φωτογραφια στα αποδυτηρια

Ξέσπασμα χαράς στα αποδυτήρια του ΑΣΤΕΡΑ μετά τη νίκη με 2-1 στο Θεόδωρος Κολοκοτρώνης απέναντι στον Ατρόμητο και τους τρεις πρώτους βαθμούς στο ελληνικό πρωτάθλημα.

,

Σκοραρει… απο τα αποδυτηρια!

Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ξεκίνησε με τον καλύτερο τρόπο το παιχνίδι κόντρα στον Ατρόμητο κι αυτό διότι πέτυχε από πολύ νωρίς δύο τέρματα.

,

Το γρηγοροτερο 2-0 στη Super League

Τα δύο τέρματα του ΑΣΤΕΡΑ στο πρώτο ημίχρονο ήταν και τα πιο γρήγορα στην ιστορία του στη Super League.

,

Μαρκ Φερναντεθ, το "κανονι"!

Ο Μαρκ Φερνάντεθ έχει βάλει τις βάσεις για να είναι και φέτος ο πρώτος σκόρερ του ΑΣΤΕΡΑ, πραγματοποιώντας σούπερ ξεκίνημα!

,

Τα καλυτερα κλικ απο τη μεγαλη νικη!

Δείτε τα καλύτερα κλικ από την μεγάλη νίκη που κατάφερε να πάρει ο ΑΣΤΕΡΑΣ επί του Ατρομήτου, για την 4η αγωνιστική της Super League.

,

Με το μαχαιρι στα δοντια

Η πρώτη νίκη ήρθε, το μηδέν εξαφανίστηκε, ο Αστέρας έβαλε από κάτω τις μισές ομάδες της κατηγορίας και η συνέχεια αναμένεται με πολύ ενδιαφέρον.

,
Γιώργος Γεωργακόπουλος

Χιμενεθ: "Δεν παντρευομαι ενδεκαδες!"

Οσα είπε στη συνέντευξη Τύπου ο τεχνικός του ΑΣΤΕΡΑ, Μπόρχα Χιμένεθ, μετά την επικράτηση του ΑΣΤΕΡΑ επί του Ατρόμητου με 2-1.

,
Κωνσταντίνος Νεζερίτης

Το εχει ξανακανει ο Μαρκ

Μεγάλος πρωταγωνιστής του αγώνα ο Μαρκ Φερνάντεθ στον αγώνα με τον Ατρόμητο. Ο Ισπανός με τα δύο τέρματα του έβαλε μπροστά στο σκορ την ομάδα του.