ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Αθλητικες μεταδοσεις της Κυριακης (23/6)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας μέσα από το a-s!


 {stoiximan ΑΣΤΕΡΑΣ, https://www.stoiximan.gr/league/Soccer-FOOT/Super-League-Greece-1636?clkco=71e8e078-a4de-458d-83c0-c1c294c50f46}

 10:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκοί Αγώνες Μινσκ

 

11:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μιζάνο Superball Superbike

 

13:05 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μιζάνο Supersport

 

14:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γερμανία Motocross

 

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός ATP 500 Noventi Open

 

14:30 Eurosport 1 Γύρος της Σλοβενίας Ποδηλασία

 

15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μιζάνο Superbike

 

15:30 COSMOTE SPORT 7 HD Τελικός ATP 500 Fever Tree Championships

 

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Formula 1 Grand Prix de France

 

16:00 ΕΡΤ Sports HD Αγώνας Formula 1 Grand Prix de France

 

16:00 Eurosport 1 Γύρος της Οξιτανίας Ποδηλασία

 

17:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γερμανία Motocross

 

17:00 ΕΡΤ2 Galisbasketball Τουρνουά 3 on 3

 

18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γερμανία Motocross

 

18:30 ΕΡΤ Sports HD Αγγλία - Καμερούν  Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών

 

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Atlanta Dream - Washington Mystics WNBA

 

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Sonoma Toyota Save Mart 350 NASCAR Cup Series

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα - Λα Κορούνια Δεύτερος τελικός ανόδου Primera Division

 

22:00 ΕΡΤ1 Κολομβία – Παραγουάη Copa America

 

22:00 ΕΡΤ Sports HD Κατάρ – Αργεντινή Copa America

,
Arcadia Sports

Αθλητικες μεταδοσεις της Τεταρτης (19/6)

Οι σημερινές (19/6) τηλεοπτικές μεταδόσεις.


 

{stoiximan ΑΣΤΕΡΑΣ, https://www.stoiximan.gr/league/Soccer-FOOT/Super-League-Greece-1636?clkco=71e8e078-a4de-458d-83c0-c1c294c50f46}

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP 500 Gerry Weber Open

 

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD

ATP 500 Fever Tree Championships

 

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP 500 Gerry Weber Open

 

15:30 Eurosport 1

Γύρος της Σλοβενίας

Ποδηλασία

 

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD

ATP 500 Fever Tree Championships

 

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP 500 Gerry Weber Open

 

18:00 COSMOTE SPORT 7 HD

ATP 500 Fever Tree Championships

 

18:50 Eurosport 1

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ξιφασκίας Γερμανία

 

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP 500 Gerry Weber Open

 

19:30 ΕΡΤ Sports HD

Ισπανία U21 - Βέλγιο U21

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21

 

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD

ATP 500 Fever Tree Championships

 

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD

Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές

TBF Basketball Super League

 

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης

ACB Liga Endesa

 

22:00 ΕΡΤ Sports HD

Ιταλία U21 - Πολωνία U21

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21

,
Arcadia Sports

Αθλητικες μεταδοσεις της Πεμπτης (13/6)

Ό,τι αθλητικό παίζει στην τηλεόραση την Πέμπτης (13/6).


 

{stoiximan ΑΣΤΕΡΑΣ, https://www.stoiximan.gr/league/Soccer-FOOT/Super-League-Greece-1636?clkco=71e8e078-a4de-458d-83c0-c1c294c50f46}

Aναλυτικά οι μεταδόσεις της Πέμπτης:

 

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD

ΑΕΚ - Περιστέρι Βίκος Cola

Τρίτος μικρός τελικός Basket League

 

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές

TBF Basketball Super League Play Offs

 

21:00 ΕΡΤ Sports HD

Όσλο Diamond League

στίβος

 

22:00 Novasports 1HD

Πρώτη μέρα US Open

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Μαγιόρκα – Αλμπαθέτε

Μπαράζ ανόδου Primera Division

,
Arcadia Sports

Ροη Ειδησεων