winamp wmp real qt

Τα... κανονια της Α' Αρκαδιας

Τσαλγιτζόπουλος, Κολλιόπουλος και Αρδάμης βρίσκονται στην κορυφή του πίνακα των σκόρερ έχοντας πετύχει μέχρι τώρα στην Α' κατηγορία τέσσερα τέρματα.

,
Arcadia Sports

"Τσιμπησαν" βαθμο Ορχομενος και Απολλωνας

Πολύτιμες εκτός έδρας ισοπαλίες απέσπασαν Ορχομενός Λεβιδίου και Απόλλωνας Τυρού, ενώ ΑΕΚ Τρίπολης και Λεωνίδιο συνέχισαν χωρίς απώλειες στην 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της  Α' Αρκαδίας.

,
arcadiasports

Παραμενει αηττητο το Λεωνιδιο

Χάρη στο τέρμα του νεαρού Βερβεσού, το Λεωνίδιο πέρασε κι από την έδρα της Τεγέας με 1-0 και συνεχίζει αήττητο στο πρωτάθλημα της Α' Κατηγορίας.

,

Βυθισε τον Νικηταρα ο Ολυμπιακος Λεωνιδιου

Την πρώτη του νίκη στο εφετινό πρωτάθλημα πήρε ο Ολυμπιακός Λεωνιδίου απέναντι στον έτερο νεοφώτιστο Νικηταρά με σκορ 1-0. Σκορ... πόλο στο ΑΕΚ - Μαντινειακός.

,

Ερμης Μελιγους: "Αναμενουμε"

Την έντονη δυσαρέσκεια τους προς την απόφαση του διαιτητή να ακυρώσει ως οφσάιντ το τέρμα που πέτυχαν στο 94ο λεπτό της αναμέτρησης κόντρα στην Τεγέα εξέφρασαν οι άνθρωποι του Ερμή Μελιγούς.

,

Συνετριψε τον Νικηταρα η Δοξα Μεγαλοπολης

Εύκολο απόγευμα είχε η Δόξα Μεγαλόπολης στο γήπεδο του Άστρους που συνέτριψε με 6-0 τον Νικηταρά Δολιανών για την 5η αγωνιστικής της Α' Αρκαδίας. Δείτε τα αποτελέσματα της ημέρας.

,

Πηρε το ντερμπι με τον Πανθυρεατικο η ΑΕΚ!

Παρά τις απουσίες της η ΑΕΚ Τρίπολης κατάφερε να πάρει τη νίκη κόντρα στον Πανθυρεατικό με 3-1 για την 4η αγωνιστική της Α' Αρκαδίας. Διαβάστε μέσω του a-s όλα τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής της Α' Αρκαδίας.

,

Επιστροφη στις νικες για την Τεγεα

Με πολύ καλή εμφάνιση στο 2ο ημίχρονο η Τεγέα επικράτησε του Ορχομενού Λεβιδίου με 2-0 κι επέστρεψε στις νίκες έπειτα από την ήττα της περασμένης αγωνιστικής. Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Α' Αρκαδίας.