winamp wmp real qt

Φορτσαρει για τη νικη ο Παναρκαδικος

Την κατάκτηση των τριών βαθμών θα κυνηγήσει την Κυριακή (24/02, 13:30) ο Παναρκαδικός κόντρα στο Καταστάρι για την 20η αγωνιστική του 8ου ομίλου της Γ' Εθνικής.

,
Arcadia Sports

Καρβαλιο: "Μπορουμε τη νικη με το Κατασταρι"

Για την επικείμενη εντός έδρας αναμέτρηση του Παναρκαδικού κόντρα στο Καταστάρι, μίλησε στο a-s, ο βραζιλιάνος επιθετικός του "τριφυλλιού", Αρτούρ Καρβάλιο.

,

"Θα τα καταφερουμε και θα παραμεινουμε κατηγορια"

Ο τεχνικός του Παναρκαδικού, Θανάσης Στάικος αναφέρθηκε στον τρόπο, με τον οποίο ήρθε η ήττα για τον Παναρκαδικό τονίζοντας παράλληλα πως η ομάδα του δικαιούταν κάτι καλύτερο από τον αγώνα με την ΑΕ Πελλάνας.

,

Πληρωσε την αστοχια του στη Σπαρτη ο Παναρκαδικος

Αν και ήταν το αφεντικό της αναμέτρησης για 70' περίπου λεπτά ο Παναρκαδικός γνώρισε την ήττα με 1-0 από την Ένωση Πελλάνας χάρη σε ένα γκολ του Σικαλόπουλου στο 14ο λεπτό της συνάντησης.

,

Όλα για τη νικη ο Παναρκαδικος

Στις 15:00 ο Παναρκαδικός φιλοξενείται από την ΑΕ Πελλάνας, για την 19η αγωνιστική του 8ου ομίλου της Γ’ εθνικής.

,

Παναρκαδικος: Βαρη και... «βαρη»!

Τα βάρη που σηκώνει στον Παναρκαδικό ο πρόεδρος της ομάδας Βασίλης Κωστόπουλος, δεν έχουν σχέση με αυτά του γυμναστηρίου.

,

Ο Τσιωλης στο A-S για Μαυρεα, Σταικο και παραμονη

Ο Γιάννης Τσιώλης μίλησε στο a-s για την αλλαγή που έχει φέρει ο Θανάσης Στάικος στον Παναρκαδικό, το 3/3 που δεν έχει εξασφαλίσει την παραμονή και το ματς με την Πελλάνα όπου η ομάδα της Τρίπολης πηγαίνει μόνο για τη νίκη!

,
Παναγιώτης Δαλαταριώφ

"Αυτη η νικη μας εδωσε ψυχολογια"

Στον τρόπο που ήρθε η νίκη κόντρα στον Παναργειακό, στάθηκε ο προπονητής του Παναρκαδικού, Θανάσης Στάικος τονίζοντας παράλληλα πως η σκληρή δουλειά θα συνεχιστεί έτσι ώστε οι πράσινοι να είναι "ασφαλείς" στη βαθμολογία.