winamp wmp real qt

HIGHLIGHTS: Παναρκαδικος - Αιολικος 2-1

Δείτε σε βίντεο τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις της αναμέτρησης του Παναρκαδικού απέναντι στον Αιολικό, που ολοκληρώθηκε με τους γηπεδούχους να παίρνουν τους τρεις βαθμούς στις καθυστερήσεις χάρη σε γκολ του Γιουκούδη.

,
Arcadia Sports

Παναρκαδικος - Αιολικος 2-1: Το "τριφυλλι"... μιλησε στο τελος!

Με γκολ στις καθυστερήσεις, ο Παναρκαδικός πανηγύρισε μία τεράστια νίκη κόντρα στο Αιολικό με 2-1, στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής του 6ου ομίλου της Γ' Εθνικής. Στην τρίτη θέση της βαθμολογίας οι "πράσινοι" με 14 βαθμούς!

,

LIVE: Παναρκαδικος - Αιολικος 2-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

Ο Παναρκαδικός υποδέχεται τον Αιολικό για την 9η αγωνιστική του 6ου ομίλου της Γ' Εθνικής. Παρακολουθήστε τη ροή του αγώνα μέσω του a-s.

,

Παναρκαδικος για την 3η θεση

Mε την αναμέτρηση του Παναρκαδικού κόντρα στον Αιολικό ολοκληρώνεται η 9η αγωνιστική του 6ου ομίλου της Γ' Εθνικής.

,

Χανει Αιολικο ο Αντωνοπουλος

Ο Παναρκαδικός ολοκληρώνει την προετοιμασία του για το ματς με τον Αιολικό (17/11, 15:00) με τον Αντωνόπουλο να μην υπολογίζεται λόγω τραυματισμού.

,

Προετοιμασια μετ' εμποδιων

Ο Παναρκαδικός συνεχίζει την προετοιμασία του για το ματς με τον Αιολικό με καθημερινές μεσημεριανές προπονήσεις.

,

Το παρελθον δειχνει... Παναρκαδικος

Τι έχει γίνει κατά το παρελθόν όσες φορές έχει παίξει με τον Αιολικό ο Παναρκαδικός; Το a-s έχει την απάντηση, παρουσιάζοντάς σας τα ματς που έχουν βρεθεί αντιμέτωποι οι δυο τους.

,

Σταικος στο a-s: "Παραδοσιακα δυνατος ο Αιολικος"

Ο Θανάσης Στάικος, μέσω του a-s εξέφρασε την αισιοδοξία του ότι με τον κόσμο στο πλευρό του ο Παναρκαδικός θα πάρει μια σημαντική νίκη κόντρα στον Αιολικό!