Νίκη με ανατροπή για τον Μαντινειακό (VIDEO)

Ο Μαντινειακός επικράτησε με 3-1 στο γήπεδο των Φιλικών κόντρα στον Ερμή Μελιγούς, για τη δεύτερη αγωνιστική της φάσης των μπαράζ ανόδου της Β' Αρκαδίας. Δείτε το βίντεο της αναμέτρησης.

Τέσσερα γκολ, ένα χαμένο πέναλτι και ωραίο θέαμα για όσους παρακολούθησαν από κοντά αυτή την αναμέτρηση.

Το σκορ άνοιξε ο Ερμής Μελιγούς, με τον Πολυμενάκο στο 10'. Ο Μαντινειακός αντέδρασε και έφτασε στην ισοφάριση με τον Τσάκο 39'. Δύο λεπτά αργότερα (41') ο Τερζής αστόχησε από το σημείο του πέναλτι.

Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου ο Μαντινειακός πίεσε και έφτασε στην ανατροπή με τον Θεοδωρακόπουλο στο 60'.

Το τελικό 3-1 έγραψε με αυτογκόλ ο Μπακάλης Ι. στο 70'.