Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (23/01)
Τι θα δούμε σήμερα
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
Χάντμπολ
ΕΡΤ312:30
COSMOTE Sport 1
Έβερτον-Άστον Βίλα
Αγγλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 114:30
NOVASPORTS 2
Νότιγχαμ Φόρεστ-Ντέρμπι
Championship Αγγλίας
NOVASPORTS 214:30
ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ Β'-Τρίκαλα
Super League 2
ΕΡΤ314:45
ΕΡΤ Sports
Αλμωπός Αριδαίας-Ολυμπιακός Β'
Super League 2
ΕΡΤ Sports14:45
ΕΡΤ3
Καρδίτσα-Ψυχικό
Α2 Μπάσκετ
ΕΡΤ315:00
NOVASPORTS 1
Λεβάντε-Κάντιθ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 115:00
COSMOTE Sport 2
Τζένοα-Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 216:00
Novasports Start
Γκρόιτερ Φιρτ-Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα
Novasports Start16:30
NOVASPORTS 6
Γκλάντμπαχ-Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 616:30
NOVASPORTS 5
Φράιμπουργκ-Στουτγκάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 516:30
NOVASPORTS 4
Λεβερκούζεν-Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 416:30
NOVASPORTS 3
Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 316:30
COSMOTE Sport 4
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 417:00
ΕΡΤ3
Ξάνθη-Βέροια
Super League 2
ΕΡΤ317:00
COSMOTE Sport 8
Λιντς-Νιούκαστλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 817:00
COSMOTE Sport 7
Μπρέντφορντ-Γουλβς
Αγγλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 717:00
Novasports News
Μπέρμιγχαμ-Μπάρνσλεϊ
Championship Αγγλίας
Novasports News17:00
COSMOTE Sport 6
Τόφας-Νταρουσάφακα
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ
COSMOTE Sport 617:00
ΕΡΤ Sports 2
Ιωνικός-Λάρισα
Stoiximan Basket League
ΕΡΤ Sports 217:00
ΕΡΤ Sports
Άρης-Απόλλων Πατρών
Stoiximan Basket League
ΕΡΤ Sports17:00
NOVASPORTS 1
Βιγιαρεάλ-Μαγιόρκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 117:15
COSMOTE Sport 3
ΟΦΗ-Παναιτωλικός
Super League
COSMOTE Sport 317:15
NOVASPORTS 2
Μπρεστ-Λιλ
Γαλλικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 218:00
COSMOTE Sport 5
Ανδόρα-Μανρέσα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
COSMOTE Sport 519:00
COSMOTE Sport 9
Ίντερ-Βενέτσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 919:00
Novasports Prime
Σεβίλλη-Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
Novasports Prime19:00
COSMOTE Sport 1
Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 119:30
COSMOTE Sport 2
Ιωνικός-Παναθηναϊκός
Super League
COSMOTE Sport 219:30
NOVASPORTS 3
Μπόχουμ-Κολωνία
Γερμανικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 319:30
ΕΡΤ3
Λαύριο-Περιστέρι
Stoiximan Basket League
ΕΡΤ320:00
NOVASPORTS 3
Άουε-Σάλκε
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας
NOVASPORTS 321:30
COSMOTE Sport 3
Λάτσιο-Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 321:45
Novasports Start
Σαρλερουά-Γάνδη
Βελγικό πρωτάθλημα
Novasports Start21:45
COSMOTE Sport 6
Βαλένθια-Γκραν Κανάρια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
COSMOTE Sport 621:45
NOVASPORTS 2
Λανς-Μαρσέιγ
Γαλλικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 222:00
NOVASPORTS 1
Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 122:00
COSMOTE Sport 9
Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπράγκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 922:30
ΣΧΟΛΙΑ