Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (03/12)
Τι θα δούμε σήμερα
Ελεύθερο σκι | Παγκόσμιο Κύπελλο
Σκι
EUROSPORT10:30
EUROSPORT
Βορινό Σύνθετο Λίλεχαμερ | Γυναίκες
Σκι
EUROSPORT12:20
EUROSPORT
Ελεύθερο Σκι | Παγκόσμιο Κύπελλο
Σκι
EUROSPORT13:05
EUROSPORT
Σκι ανώμαλου δρόμου Λίλεχαμερ | Ανδρες και γυναίκες
Σκι
EUROSPORT13:15
EUROSPORT
UK Championship
Σνούκερ
EUROSPORT15:00
EUROSPORT
Βορινό Σύνθετο Λίλεχαμερ | Γυναίκες
Σκι
EUROSPORT15:15
COSMOTE Sport 5
Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1
Formula 1
COSMOTE Sport 515:20
ΕΡΤ Sports
Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1
Formula 1
ΕΡΤ Sports15:30
EUROSPORT
UK Championship
Σνούκερ
EUROSPORT16:20
EUROSPORT
Ελεύθερο σκι | Ρούκα
Σκι
EUROSPORT16:20
NOVASPORTS 6
Davis Cup by Rakuten 2021
Τένις
NOVASPORTS 617:00
COSMOTE Sport 8
Καρσίγιακα - Γαλατάσαραϊ
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ
COSMOTE Sport 818:00
Novasports Prime
Ούνικς Καζάν - Ολυμπιακός
Euroleague
Novasports Prime18:00
EUROSPORT 2
UK Championship
Σνούκερ
EUROSPORT 218:30
COSMOTE Sport 5
Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2
Formula 1
COSMOTE Sport 518:50
EUROSPORT
Αλμα με σκι, Βίσλα | Προκριματικά, άνδρες
Σκι
EUROSPORT18:55
ΕΡΤ Sports
Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2
Formula 1
ΕΡΤ Sports19:00
NOVASPORTS 3
Βέρντερ Βρέμης - Αουε
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας
NOVASPORTS 319:30
NOVASPORTS 4
Αναντολού Εφές - Μπαρτσελόνα
Euroleague
NOVASPORTS 419:30
EUROSPORT 2
Αλπικό σκι Μπίβερ Κρικ | Ανδρες
Σκι
EUROSPORT 219:35
NOVASPORTS 2
Τελετή Bράβευσης της Ελληνικής Παραολυμπιακής Ομάδας του Τόκιο
Εκδήλωση
NOVASPORTS 220:00
NOVASPORTS 2
Ζενίτ - Ερυθρός Αστέρας
Euroleague
NOVASPORTS 220:00
EUROSPORT
Champions League Track
Ποδηλασία
EUROSPORT20:30
COSMOTE Sport 3
Πορτιμονένσε - Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 321:00
ΕΡΤ Sports 2
Champions League Track, Λονδίνο
Ποδηλασία
ΕΡΤ Sports 221:00
NOVASPORTS 5
Αλμπα Βερολίνου - Αρμάνι Μιλάνο
Euroleague
NOVASPORTS 521:00
EUROSPORT 2
Αλπικό Σκι Λέικ Λουΐζ | γυναίκες
Σκι
EUROSPORT 221:20
NOVASPORTS 3
Ουνιόν Βερολίνου - Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 321:30
COSMOTE Sport 9
Γκέιτσχεντ - Τσάρλτον
Κύπελλο Αγγλίας
COSMOTE Sport 921:45
NOVASPORTS 4
Φούλαμ - Μπόρνμουθ
Championship Αγγλίας
NOVASPORTS 421:45
Novasports News
Ουέσκα - Βαγιαδολίδ
Δεύτερη κατηγορία Ισπανίας
Novasports News22:00
NOVASPORTS 1
Γρανάδα - Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 122:00
EUROSPORT 2
UK Championship
Σνούκερ
EUROSPORT 223:00
COSMOTE Sport 2
Μπενφίκα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 223:15
ΣΧΟΛΙΑ