Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (10/5/2015)
Η εντός έδρας αναμέτρηση του Αστέρα με την Κέρκυρα ("ζωντανά" από τον Αρκαδία 93.8 και a-s) στο πλαίσιο της 34ης Αγωνιστικής της Super League, ξεχωρίζει στο αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής (10/5).
Aναλυτικά:
10:30 EUROSPORT, GP3 2η κούρσα, Βαρκελώνη
10:30 EUROSPORT 2, Ποδηλασία Γύρος του Αζερμπαϊτζάν (5ο ετάπ)
13:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Λεβάντε - Ατλέτικο Μαδρίτης
13:15 OTE Sport 4, Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ Ρεάλ Μαδρίτης - Ανδόρα
13:30 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Κιέβο - Βερόνα
14:30 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Μπόχουμ - Ίνγκολσταντ
15:00 OTE Sport 5, Formula 1 GP Ισπανίας
15:00 ALPHA, Formula 1 GP Ισπανίας
15:30 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Μάντσεστερ Σίτι - ΚΠΡ
15:30 Action 24, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Άγιαξ - Καμπούρ
15:30 NOVASPORTS 4, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Αϊντχόφεν - Χέρακλες
16:00 OTE Sport 6, Ιταλικό Πρωτάθλημα Τσεζένα - Σασουόλο
16:00 OTE Sport 4, Ιταλικό Πρωτάθλημα Παλέρμο - Αταλάντα
16:00 OTE Sport 2, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ουντινέζε - Σαμπντόρια
16:00 EUROSPORT 2, Ευρωπαϊκό Παίδων Ιρλανδία - Ιταλία
16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Πάντερμπορν - Βόλφσμπουργκ
16:45 NOVASPORTS 2, Basket League Παναθηναϊκός - Απόλλων Πατρών
17:00 NOVASPORTS 3, Πρωτάθλημα Γ' Εθνικής Κατηγορίας Άρης - Καβάλα
18:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Βιγιαρεάλ - Έλτσε
18:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Τσέλσι - Λίβερπουλ
18:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Κολωνία - Σάλκε
19:00 Novasports 24 HD, Super League ΟΠΑΠ Αστέρας Τρίπολης - Κέρκυρα
19:00 NOVASPORTS extra 1, Super League ΟΠΑΠ Παναιτωλικός – Βέροια
19:00 NOVASPORTS extra 2, Super League ΟΠΑΠ Εργοτέλης – Λεβαδειακός
19:00 NOVASPORTS 2, Super League ΟΠΑΠ Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα
19:00 NOVASPORTS 3, Super League ΟΠΑΠ Πλατανιάς - Ολυμπιακός
19:00 NOVASPORTS 4, Super League ΟΠΑΠ Καλλονή - Ατρόμητος
19:00 NOVASPORTS 6, Super League ΟΠΑΠ Πανιώνιος - ΠΑΟΚ
19:00 NOVASPORTS 7, Super League ΟΠΑΠ Πανθρακικός - Ξάνθη
19:00 OTE Sport 4, Ισπανικό Πρωτάθλημα Τενερίφη - Βαλένθια
19:45 EUROSPORT, Ευρωπαϊκό Παίδων Ολλανδία - Αγγλία
20:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Αλμερία - Μάλαγ
20:00 OTE Sport 6, Τένις ATP Masters (Μαδρίτη, τελικός)
21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Λάτσιο - Ίντερ
22:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Θέλτα - Σεβίλλη
22:00 NOVASPORTS 2, Γαλλικό Πρωτάθλημα Μαρσέιγ - Μονακό
22:30 OTE Sport 4, NBA Σικάγο Μπουλς - Κλίβελαντ Καβαλίερς
ΣΧΟΛΙΑ