ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE

Ά ΕΠΣ Αρκαδίας: Το πρόγραμμα του Οκτωβρίου

Η ΕΠΣ Αρκαδίας μετά το πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής ανακοίνωσε το πλήρες "μενού" της πρώτης κατηγορίας για ολόκληρο τον Οκτώβριο.

ΑΣΤΕΡΑΣ

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα  
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Τεγέας          
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ Μελιγούς Σάββατο 09/10/21 16:00    
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους Σάββατο 09/10/21 16:00    
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΟΞΑ Αστρους Κυριακή 10/10/21 16:00    
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΕΚ Κορακοβουνίου Κυριακή 10/10/21 16:00    
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑ Λεβιδίου Κυριακή 10/10/21 16:00    

Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα  
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Τεγέας          
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Λεωνιδίου Σάββατο 16/10/21 16:00    
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Λεβιδίου Κυριακή 17/10/21 16:00    
ΔΟΞΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 17/10/21 16:00    
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 17/10/21 16:00    
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑ Τυρού Κυριακή 17/10/21 16:00    

Ρεπό: ΑΕΚ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα  
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Μελιγούς          
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ Κορακοβουνίου Σάββατο 23/10/21 15:00    
ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣ Τεγέας Σάββατο 23/10/21 15:00    
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ Λεωνιδίου Σάββατο 23/10/21 15:00    
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΟΞΑ Λεβιδίου Κυριακή 24/10/21 15:00    
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚ Αστρους Κυριακή 24/10/21 15:00    

Ρεπό: ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα  
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Τεγέας          
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κορακοβουνίου Σάββατο 30/10/21 15:00    
ΔΟΞΑ - ΤΕΓΕΑ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 30/10/21 15:00    
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣ Τυρού Σάββατο 30/10/21 15:00    
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Λεβιδίου Κυριακή 31/10/21 15:00    
ΑΕΚ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ Φιλικών Κυριακή 31/10/21 15:00    

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ

 

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

Α' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 3 3 0 0 9
2 ΤΕΓΕΑ 2 2 0 0 6
3 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2 2 0 0 6
4 ΒΡΑΣΙΕΣ 2 2 0 0 6
5 ΛΕΩΝΙΔΙΟ 2 1 1 0 4
6 ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 2 1 1 0 4
7 ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ 2 1 0 1 3
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΥΡΟΥ 2 1 0 1 3
9 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΕΡΒΕΝΩΝ 2 0 0 2 0
9 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΛΕΒΙΔΙΟΥ 2 0 0 2 0
11 ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 2 0 0 2 0
12 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Π. ΑΣΤΡΟΥΣ 2 0 0 2 0
13 ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 3 0 0 3 0

Ροη Ειδησεων