ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE

Η τοπική ποδοσφαιρική δράση του Σαββατοκύριακου

Το παιχνίδι Τεγέα - Μελιγού δεσπόζει στην Α΄ Κατηγορία ενώ στη Β΄ Κατηγορία αυτό του Ορχομενού με τον Ηρακλή Βερβένων. Στη Γ' κατηγορία, θα παίξουν Ηρακλής Σκοπής - Πάρνωνας και Φορτούνα - Κανδήλα.

Α΄ Κατηγορία - (19η αγωνιστική)

 

Σάββατο 12/03/11 15:00

ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.)

ΤΕΓΕΑ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ  (ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.)

ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ (ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.)

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ

 

Κυριακή 13/03/11 15:00

ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ (ΜΑΝΙΑΤΗΣ Γ., ΖΗΣΗΣ Ι., ΦΑΣΟΥΛΗΣ Θ.)

ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΦΑΛΑΙΣΙΑ (ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.)

 

Β΄Κατηγορία - (19η αγωνιστική)

 

Σάββατο 12/03/11 15:00

ΔΟΞΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ.)

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.)

 

Κυριακή 13/03/11 11:00

ΚΑΨΙΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ (ΜΠΑΜΠΑΣ- ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κ.)

ΚΟΡΥΘΙ – ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (ΖΗΣΗΣ Ι., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.)

 

Κυριακή 13/03/11 15:00

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ (ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Ι.)

ΕΛΠΙΔΑ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ (ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΣ .)

 

Γ' Κατηγορία - (6η αγωνιστική)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ

 

Κυριακή 13/03/11 11:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΚΟΠΗΣ – ΠΑΡΝΩΝ (ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΨΥΛΛΑΣ Δ.)

 

Κυριακή 13/03/11 15:00

ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ (ΜΠΑΜΠΑΣ- ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΜΠΙΣΜΠΙΚΟΥ Α.)

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 22 21 1 0 64
2 ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ 22 15 3 4 48
3 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥ 22 15 1 6 46
4 ΛΕΩΝΙΔΙΟ 22 13 4 5 43
5 ΤΕΓΕΑ 22 10 4 8 34
6 ΗΡΑΚΛΗΣ 22 9 4 9 31
7 ΑΕΚ 22 8 6 8 30
8 ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 22 9 2 11 29
9 ΑΧΙΛΛΕΑΣ 22 5 5 12 20
10 ΒΡΑΣΙΕΣ 22 4 5 13 17
11 ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 22 5 1 16 16
12 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ 22 0 0 22 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΑΕΤΟΣ ΔΑΡΑ 18 16 1 1 49
2 ΑΠΟΛΛΩΝ 18 16 1 1 49
3 ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18 12 2 4 38
4 ΑΡΗΣ 18 10 0 8 30
5 ΛΕΩΝΙΔΙΟ 18 9 2 7 29
6 ΝΕΣΤΑΝΗ 19 7 2 10 23
7 ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 18 6 3 9 21
8 ΕΛΠΙΔΑ 18 3 2 13 11
9 ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ 17 2 1 14 7
10 AEK 18 2 0 16 6

Ροη Ειδησεων