ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE

Η κλήρωση του Ερμή για τις επόμενες φάσεις του Κυπέλλου Ελλάδας

Ο Ερμής Μελιγούς έμαθε τους πιθανούς αντιπάλους στις επόμενες δύο φάσεις του Κυπέλλου Ελλάδας αν καταφέρει να περάσει την ισχυρή Ηλιούπολη. 

 ΑΣΤΕΡΑΣ

Τα ζευγάρια της 3ης φάσης (28/9):

  • Τηλυκράτης-ΟΦ Ιεράπετρας
  • ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Πανθρακικός/ΠΟ Αλεξανδρούπολης
  • Βέροια-Χανιά
  • Ηρακλής-Νίκη Βόλου
  • Μακεδονικός-Αναγέννηση Καρδίτσας
  • Άρης Βούλας/Νέα Αρτάκη-ΑΕΛ
  • Αστέρας Σταυρού/Βατανιακός-Αλμωπός Αριδαίας
  • Βύρων Καβάλας/ΠΟ Φήκης-Παναχαϊκή
  • Καλαμάτα-Προοδευτική
  • Απόλλων Σμύρνης-Κηφισιά
  • Διαγόρας-Απόλλων Πόντου
  • Αιγάλεω-Πανσερραϊκός
  • Άγιος Νικόλαος-Επισκοπή
  • Αλμυρός/Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕΠ Κοζάνης/ΠΟ Ελλασόνας
  • Ηλιούπολη/Ερμής Μελιγούς-Καλλιθέα
  • Ιωνικός Ιωνίας-ΑΕΡ Αφάντου/Διαγόρας Βραχνέικων
  • Απόλλων Λάρισας-Εργοτέλης

Άνευ αγώνα πέρασαν στην 4η φάση:

  • ΠΑΟ Βάρδας/Πανελευσινιακός
  • Αστέρας Πετριτή/Απόλλων Παραλιμνίου
  • Θεσπρωτός

Τα ζευγάρια της 4ης φάσης (5/10)

  • Τηλυκράτης/ΟΦ Ιεράπετρας-Απόλλων Σμύρνης/Κηφισιά
  • Θεσπρωτός-Βέροια/Χανιά
  • Μακεδονικός/Αναγέννηση Καρδίτσας-Διαγόρας/Απόλλων Πόντου
  • Απόλλων Λάρισας/Εργοτέλης-Ηλιούπολη/Ερμής Μελιγούς/Καλλιθέα
  • Ηρακλής/Βέροια-Άγιος Νικόλαος/Επισκοπή
  • Αλμυρός-Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕΠ Κοζάνης-ΠΟ Ελλασόνας

Άνευ αγώνα θα περάσουν στην 5η φάση οι νικητές στα παρακάτω ζευγάρια:

  • Βύρων Καβάλας-ΠΟ Φήκης/Παναχαϊκή
  • Άρης Βούλας/Νέα Αρτάκη-ΑΕΛ
  • Αιγάλεω-Πανσερραϊκός
  • Ιωνικός Ιωνίας/ΑΕΡ Αφάντου-Διαγόρας Βραχνέικων
  • ΠΑΟ Βάρδας-Πανελευσινιακός
  • Καλαμάτα-Προοδευτική
  • Αστέρας Πετριτή/Απόλλων Παραλιμνίου
  • Αστήρ Σταυρού-Βατανιακός/Αλμωπός Αριδαίας

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

Α' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 24 19 3 2 60
2 ΒΡΑΣΙΕΣ 23 17 3 3 54
3 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 24 16 4 4 52
4 ΛΕΩΝΙΔΙΟ 24 15 5 4 50
5 ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ 23 15 4 4 49
6 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 24 13 4 7 43
7 ΤΕΓΕΑ 23 10 3 10 33
8 ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 25 7 5 13 26
9 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Π. ΑΣΤΡΟΥΣ 24 6 3 15 21
10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΥΡΟΥ 24 6 2 16 20
11 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΕΡΒΕΝΩΝ 23 6 1 16 19
12 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΛΕΒΙΔΙΟΥ 24 5 1 18 16
13 ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 23 0 0 23 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18 11 6 1 39
2 ΝΕΣΤΑΝΗ 18 11 5 2 38
3 ΠΑΟΚ Τρίπολης 18 7 7 4 28
4 ΚΑΝΔΗΛΑ 18 7 6 5 27
5 ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 18 7 3 8 24
6 ΕΛΠΙΔΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18 3 4 11 13
7 ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18 1 1 16 4

Ροη Ειδησεων