ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE

Στον 6ο όμιλο η Μικτή ομάδα ποδοσφαίρου της Αρκαδίας

Τα πρωταθλήματα της προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ15 και Κ17 (Μικτές) ξεκινούν την Τετάρτη 15 Δεκμβρίου, με τις ομάδες της ΕΠΣ Αρκαδίας να αγωνίζονται στον 6ο όμιλο.

 

ΑΣΤΕΡΑΣ

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15/12/2021) 

Ρεπό: Πειραιά Κ15/Κ17

 Αρκαδία Κ15/Κ17 – Αθήνα Κ15/Κ17 

Ανατολική Αττική Κ15/Κ17 – Δυτική Αττική Κ15/Κ17

 Αργολίδα Κ15/Κ17 – Κορινθία Κ15/Κ17 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 Ρεπό: Κορινθία Κ15/Κ17 

Αργολίδα Κ15/Κ17 – Ανατολική Αττική Κ15/Κ17 

Αθήνα Κ15/Κ17 – Δυτική Αττική Κ15/Κ17 

Πειραιά Κ15/Κ17 – Αρκαδία Κ15/Κ17 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Ρεπό: Ανατολική Αττική 

Αρκαδία Κ15/Κ17 – Δυτική Αττική Κ15/Κ17

Κορινθία Κ15/Κ17 – Πειραιά Κ15/Κ17 

Αργολίδα Κ15/Κ17 – Αθήνα Κ15/Κ17 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Ρεπό: Αθήνα Κ15/Κ17 

Κορινθία Κ15/Κ17 – Αρκαδία Κ15/Κ17

 Δυτική Αττική Κ15/Κ17 – Αργολίδα Κ15/Κ17 

Πειραιά Κ15/Κ17 – Ανατολική Αττική Κ15/Κ17 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Ρεπό: Δυτική Αττική Κ15/Κ17

 Αρκαδία Κ15/Κ17 – Αργολίδα Κ15/Κ17 

Ανατολική Αττική Κ15/Κ17 – Κορινθία Κ15/Κ17 

Αθήνα Κ15/Κ17 – Πειραιά Κ15/Κ17 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 Ρεπό: Αργολίδα Κ15/Κ17 

Δυτική Αττική Κ15/Κ17 – Πειραιά Κ15/Κ17 

Κορινθία Κ15/Κ17 – Αθήνα Κ15/Κ17 

Ανατολική Αττική Κ15/Κ17 – Αρκαδία Κ15/Κ17

 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 Ρεπό: Αρκαδία Κ15/Κ17 

Αθήνα Κ15/Κ17 – Ανατολική Αττική Κ15/Κ17 

Πειραιά Κ15/Κ17 – Αργολίδα Κ15/Κ17 

Δυτική Αττική Κ15/Κ17 – Κορινθία Κ15/Κ17

 

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

Α' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΒΡΑΣΙΕΣ 13 10 2 1 32
2 ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 12 9 3 0 30
3 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 13 9 2 2 29
4 ΛΕΩΝΙΔΙΟ 12 8 3 1 27
5 ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ 13 8 2 3 26
6 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 13 7 3 3 24
7 ΤΕΓΕΑ 13 6 2 5 20
8 ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 13 4 3 6 15
9 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΕΡΒΕΝΩΝ 12 3 1 8 10
10 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Π. ΑΣΤΡΟΥΣ 13 3 1 9 10
11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΥΡΟΥ 14 3 0 11 9
12 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΛΕΒΙΔΙΟΥ 12 2 0 10 6
13 ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 13 0 0 13 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 5 4 1 0 13
2 ΝΕΣΤΑΝΗ 7 4 1 2 13
3 ΚΑΝΔΗΛΑ 6 3 2 1 11
4 ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 7 3 2 2 11
5 ΠΑΟΚ Τρίπολης 7 2 3 2 9
6 ΕΛΠΙΔΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 6 1 1 4 4
7 ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 6 0 0 6 0

Ροη Ειδησεων