ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE

Στις 14/6 οι Εκλογές της ΕΠΣΑ-Οι υποψήφιοι

Επικυρώθηκαν από την Εκτελεστική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. Αρκαδίας  οι  κατατεθείσες-μεμονωμένες υποψηφιότητες για την εκλογή των μελών του Προέδρου, της Εκτελεστικής & Εξελεγκτικής Επιτροπής  για την επόμενη τετραετία.

 

ΑΣΤΕΡΑΣ

Αναλυτικά, οι υποψήφιοι:

Υποψήφιοι για τη θέση του Προέδρου:

Γεωργόπουλος Σταύρος

Πέτρου Μιχαήλ

Προύντζος ΝΙκολάος

Υποψήφιοι για την Εκτελεστική Επιτροπή:

Βασιλόπουλος Ιωάννης

Διαμαντόγιαννης Γεώργιος

Ζιώτης Κωνσταντίνος

Καρνέζης Χρήστος

Κουρούσιας Γεώργιος

Λάγιος Αθανασίος

Μπέλτσος Σωτήριος

Παλιογιάννης Θεόδωρος

Σπέντζος Βασίλειος

Υποψήφιοι για την Εξελεγκτική Επιτροπή

Κατσάνης Ιωάννης

Πετρόπουλος Ιωάννης

Ψυχογιός Επαμεινώνδας

Υπενθυμίζεται ότι οι Αρχαιρεσίες της ερχόμενης Δευτέρας 14 Ιουνίου 2021 και ώρα 18.00, θα πραγματοποιηθούν σε ενιαίο ψηφοδέλτιο σύμφωνα με τον νέο Αθλητικό νόμο.

Οι εκπρόσωποι των σωματείων που θα ψηφίσουν, μπορούν να βάλουν ένα σταυρό στον  Υποψήφιο Πρόεδρο, μέχρι 5 σταυρούς στους Υποψήφιους για τα μέλη της Εκτελεστικής Επιτροπής και  3 σταυρούς στους Υποψήφιους για τα μέλη της Εξελεγκτικής Επιτροπής.

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

Α' ΤΟΠΙΚΟ (1ος Όμιλος)

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 6 6 0 0 18
2 ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ 6 5 0 1 15
3 ΤΕΓΕΑ 6 5 0 1 15
4 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 6 3 2 1 11
5 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΛΕΒΙΔΙΟΥ 6 3 1 2 10
6 ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 4 3 0 1 9
7 ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 6 2 0 4 6
8 ΕΛΠΙΔΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 6 1 1 4 4
9 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 6 1 1 4 4
10 ΝΕΣΤΑΝΗ 5 0 1 4 1
11 ΠΑΟΚ Τρίπολης 6 1 0 5 -2
12 ΚΑΝΔΗΛΑ 5 0 2 3 -3

Α' ΤΟΠΙΚΟ (2ος Όμιλος)

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 4 4 0 0 12
2 ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 3 3 0 0 9
3 ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 4 3 0 1 9
4 ΛΕΩΝΙΔΙΟ 3 2 0 1 6
5 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Π. ΑΣΤΡΟΥΣ 4 2 0 2 6
6 ΒΡΑΣΙΕΣ 4 2 0 2 6
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΥΡΟΥ 4 1 1 2 4
8 Νικηταρα 4 1 1 2 4
9 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΕΡΒΕΝΩΝ 4 0 0 4 0
10 ΑΕ ΜΑΡΙΟΥ 4 0 0 4 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΒΡΑΣΙΕΣ 14 14 0 0 42
2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΕΡΒΕΝΩΝ 14 8 2 4 26
3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Π. ΑΣΤΡΟΥΣ 14 7 3 4 24
4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 15 6 3 6 21
5 ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 14 8 2 4 20
6 ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 14 5 4 5 19
7 ΝΕΣΤΑΝΗ 14 5 1 8 16
8 ΑΕ ΜΑΡΙΟΥ 15 3 1 11 10
9 ΚΑΝΔΗΛΑ () (64) 14 0 0 14 0

Ροη Ειδησεων