ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE

Η τοπική ποδοσφαιρική δράση του Σαββατοκύριακου

Η Φαλαισία υποδέχεται τον Μαντινειακό ενώ η ΑΕΚ Τρίπολης θα αντιμετωπίσει τον Παγγορτυνιακό. Στη Β' κατηγορία, εκτός έδρας αγωνίζονται τα Βέρβενα, ο Ορχομενός και ο Άρης ενώ στη Γ' κατηγορία παίζουν Ηρακλής-Αναγέννηση και Φορτούνα - Πάρνωνας.

 

 

Α΄ Κατηγορία (16η αγωνιστική)

 

Σάββατο 12/02/11 15:00

ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ (ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΣΑΜΕΤΑΙ Κ.)

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛ. (ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.)

ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΦΑΣΟΥΛΗΣ Θ.)

ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ (ΖΗΣΗΣ Ι., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Ν.)

 

Κυριακή 13/02/11 15:00

ΦΑΛΑΙΣΙΑ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ (ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΑΜΕΤΑΙ Κ., ΠΑΣΧΟΣ Ε.)

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑ

 

Β΄Κατηγορία (16η αγωνιστική)

 

Σάββατο 12/02/11 15:00

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ., ΝΙΚΑ)

ΚΑΨΙΑ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ (ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.)

 

Κυριακή 13/02/11 11:00

ΕΛΠΙΔΑ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ., ΝΙΚΑ Ι.)

ΚΟΡΥΘΙ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ (ΖΗΣΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.)

 

Κυριακή 13/02/11 15:00

ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ (ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Α., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.)

Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ (ΜΠΑΜΠΑΣ- ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Γ., ΨΥΛΛΑΣ Δ.)

 

Γ' Κατηγορία (3η αγωνιστική)

 

Κυριακή 13/02/11 11:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΚΟΠΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Α., ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κ.)

ΦΟΡΤΟΥΝΑ – ΠΑΡΝΩΝ (ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΨΥΛΛΑΣ Δ.)

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 22 21 1 0 64
2 ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ 22 15 3 4 48
3 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥ 22 15 1 6 46
4 ΛΕΩΝΙΔΙΟ 22 13 4 5 43
5 ΤΕΓΕΑ 22 10 4 8 34
6 ΗΡΑΚΛΗΣ 22 9 4 9 31
7 ΑΕΚ 22 8 6 8 30
8 ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 22 9 2 11 29
9 ΑΧΙΛΛΕΑΣ 22 5 5 12 20
10 ΒΡΑΣΙΕΣ 22 4 5 13 17
11 ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 22 5 1 16 16
12 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ 22 0 0 22 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΑΕΤΟΣ ΔΑΡΑ 18 16 1 1 49
2 ΑΠΟΛΛΩΝ 18 16 1 1 49
3 ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18 12 2 4 38
4 ΑΡΗΣ 18 10 0 8 30
5 ΛΕΩΝΙΔΙΟ 18 9 2 7 29
6 ΝΕΣΤΑΝΗ 19 7 2 10 23
7 ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 18 6 3 9 21
8 ΕΛΠΙΔΑ 18 3 2 13 11
9 ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ 17 2 1 14 7
10 AEK 18 2 0 16 6

Ροη Ειδησεων