Ηττα στην πρεμιέρα για τον Ερμή Μελιγούς

Φωτογραφία: arcadiasports.gr

Με το... αριστερό ξεκίνησε τις υποχρεώσεις του ο Ερμής Μελιγούς στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής, καθώς γνώρισε την ήττα με 3-0 από την Σαντορίνη.

ΑΣΤΕΡΑΣ

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ λίγα δευτερόλεπτα πριν οι δύο ομάδες οδηγηθούν στα αποδυτήρια. Συγκεκριμένα στις καθυστερήσεις, ο Ζγκούρι με πλασέ νίκησε τον Γιαννούσε και πέτυχε το 1-0 για την Σαντορίνη.

Στο 55ο λεπτό της αναμέτρησης, έγινε το 2-0, ύστερα από το σουτ που επιχείρησε ο Κέρι, ενώ λίγο πριν το φινάλε πέτυχε και δεύτερο τέρμα, διαμορφώνοντας το τελικό 3-0.

ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ: Ντούνης, Πολύζος, Κουρέλας, Μπιρμπίλη, Παντίδος, Μάγκας, Ερρίκος, Σιμιτσής, Κέρι, Ζγκούρη, Ιβανίδης

Ερμής Μελιγούς: Γιανούσης Κ., Πολυμενάκος, Μέντες, Ράλλιος, Γιανούσης Σ., Αδάμης, Κατσίρης, Καδάς, Μπάξτον, Ανδριανός,Τσόλης