Παναρκαδικός - Μολαϊκός 2-1: Επιστροφή με νίκη!

Ο Παναρκαδικός επέστρεψε στην αγωνιστική δράση, με τον καλύτερο τρόπο καθώς επικράτησε με 2-1 του Μολαϊκού, για την 5η αγωνιστική της Γ' Εθνικής.

ΑΣΤΕΡΑΣ

Την δεύτερη του νίκη πανηγύρισε το "τριφύλλι" στο πρωτάθλημα, αυτή τη φορά κόντρα στον Μολαϊκό με 2-1. Ο Παναρκαδικός άνοιξε το σκορ στο 22' με το γκολ του Τσέκο, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 60' διπλασίασε τα τέρματά του χάρη στο γκολ του Τσιώλη.

Οι φιλοξενούμενοι το μόνο που κατάφεραν να κάνουν είναι να μειώσουν τρία λεπτά αργότερα με τον Σωτηρόπουλο.

Οι συνθέσεις:

Παναρκαδικός: Μάνος, Λιακόπουλος, Τόλιος, Τσέκος, Νάνος, Παλογιαννίδης, Τσιώλης, Στρέμπας, Αβότ, Λυμπερόπουλος Ν., Λυμπερόπουλος Δ.

Μολαϊκός: Χάμος, Κόλλιακος, Καλαγκάνης, Κοτσάνης, Χατζησιμιώτης, Λεοντακιανάκης, Κράσι, Διαμαντάκης, Σωτηρόπουλος, Κουτρουλάκης Γ., Κουτρουλάκης Α.