ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE

Warning: file_get_contents(https://images.weserv.nl/?url=www.arcadiasports.gr/images/panarkadikostrif.jpg&w=800&h=800&t=square&a=t): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/arcadia-sports/public_html/templates/redpanda/html/com_content/article/default.php on line 186

Tο πρόγραμμα του Παναρκαδικού!

Τον Ηρακλή Ψαχνών θα αντιμετωπίσει στην πρεμιέρα του 3ου Ομίλου της Γ' Εθνικής ο Παναρκαδικός την Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου.

Το πρωί της Πέμπτης (10/9) πραγματοποιήθηκε στο Γουδί, η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής στο Πάρκο Γουδή.

Ο 3ος όμιλος όπου συμμετέχει ο Παναρκαδικός, θα αποτελείται από 14 ομάδες αφού ο Πανηλειακός δεν θα συμμετέχει οριστικά στο ερχόμενο πρωτάθλημα.

Ακολουθεί το πρόγραμμα:



1η αγωνιστική 14η

Ηρακλής Ψαχνών-Παναρκαδικός

Καλαμάτα-Δόξα Ν. Μανωλάδας

ΑΟ Λεβάντε-Κανάρης Νενήτων

ΑΟ Λουτράκι-Βύζας Μεγάρων

ΑΟ Χαλκίδας-Αιολικός

Παναργειακός-ΠΑΟ Βάρδας

Σπάρτη-Ένωση Ερμιονίδας


2η αγωνιστική 15η

Καλαμάτα-Ηρακλής Ψαχνών

Παναρκαδικός-ΑΟ Λεβάντε

Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΑΟ Λουτράκι

Κανάρης Νενήτων-ΑΟ Χαλκίδας

Βύζας Μεγάρων-Παναργειακός

Αιολικός-Σπάρτη

ΠΑΟ Βάρδας-Ένωση Ερμιονίδας


3η αγωνιστική 16η

Ηρακλής Ψαχνών-ΑΟ Λεβάντε

ΑΟ Λουτράκι-Καλαμάτα

ΑΟ Χαλκίδας-Παναρκαδικός

Παναργειακός-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Σπάρτη-Κανάρης Νενήτων

Ένωση Ερμιονίδας-Βύζας Μεγάρων

ΠΑΟ Βάρδας-Αιολικός


4η αγωνιστική 17η

ΑΟ Λουτράκι-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΟ Λεβάντε-ΑΟ Χαλκίδας

Καλαμάτα-Παναργειακός

Παναρκαδικός-Σπάρτη

Δόξα Ν. Μανωλάδας-Ένωση Ερμιονίδας

Κανάρης Νενήτων-ΠΑΟ Βάρδας

Βύζας Μεγάρων-Αιολικός


5η αγωνιστική 18η

Ηρακλής Ψαχνών-ΑΟ Χαλκίδας

Παναργειακός-ΑΟ Λουτράκι

Σπάρτη-ΑΟ Λεβάντε

Ένωση Ερμιονίδας-Καλαμάτα

ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός

Αιολικός-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Βύζας Μεγάρων-Κανάρης Νενήτων


6η αγωνιστική 19η

Παναργειακός-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΟ Χαλκίδας-Σπάρτη

ΑΟ Λουτράκι-Ένωση Ερμιονίδας

ΑΟ Λεβάντε-ΠΑΟ Βάρδας

Καλαμάτα-Αιολικός

Παναρκαδικός-Βύζας Μεγάρων

Δόξα Ν. Μανωλάδας-Κανάρης Νενήτων


7η αγωνιστική 20ή

Ηρακλής Ψαχνών-Σπάρτη

Ένωση Ερμιονίδας-Παναργειακός

ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Χαλκίδας

Αιολικός-ΑΟ Λουτράκι

Βύζας Μεγάρων-ΑΟ Λεβάντε

Κανάρης Νενήτων-Καλαμάτα

Δόξα Ν. Μανωλάδας-Παναρκαδικός


8η αγωνιστική 21η

Ένωση Ερμιονίδας-Ηρακλής Ψαχνών

Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας

Παναργειακός-Αιολικός

ΑΟ Χαλκίδας-Βύζας Μεγάρων

ΑΟ Λουτράκι-Κανάρης Νενήτων

ΑΟ Λεβάντε-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Καλαμάτα-Παναρκαδικός


9η αγωνιστική 22η

Ηρακλής Ψαχνών-ΠΑΟ Βάρδας

Αιολικός-Ένωση Ερμιονίδας

Βύζας Μεγάρων-Σπάρτη

Κανάρης Νενήτων-Παναργειακός

Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΑΟ Χαλκίδας

Παναρκαδικός-ΑΟ Λουτράκι

ΑΟ Λεβάντε-Καλαμάτα


10η αγωνιστική 23η

Αιολικός-Ηρακλής Ψαχνών

ΠΑΟ Βάρδας-Βύζας Μεγάρων

Ένωση Ερμιονίδας-Κανάρης Νενήτων

Σπάρτη-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Παναργειακός-Παναρκαδικός

ΑΟ Χαλκίδας-Καλαμάτα

ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Λεβάντε


11η αγωνιστική 24η

Ηρακλής Ψαχνών-Βύζας Μεγάρων

Κανάρης Νενήτων-Αιολικός

Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΠΑΟ Βάρδας

Παναρκαδικός-Ένωση Ερμιονίδας

Καλαμάτα-Σπάρτη

ΑΟ Λεβάντε-Παναργειακός

ΑΟ Χαλκίδας-ΑΟ Λουτράκι


12η αγωνιστική 25η

Κανάρης Νενήτων-Ηρακλής Ψαχνών

Βύζας Μεγάρων-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Αιολικός-Παναρκαδικός

ΠΑΟ Βάρδας-Καλαμάτα

Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Λεβάντε

Σπάρτη-ΑΟ Λουτράκι

Παναργειακός-ΑΟ Χαλκίδας

 

13η αγωνιστική 26η

Ηρακλής Ψαχνών-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Παναρκαδικός-Κανάρης Νενήτων

Καλαμάτα-Βύζας Μεγάρων

ΑΟ Λεβάντε-Αιολικός

ΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας

ΑΟ Χαλκίδας-Ένωση Ερμιονίδας

Σπάρτη-Παναργειακός


Ερμιονίδα – Βύζας Μεγάρων

ΠΑΟ Βάρδας – Αιολικός

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus
COVID - Second Wave

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4 4 0 0 12
2 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 3 2 1 0 7
3 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 4 2 1 1 7
4 ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ 4 2 1 1 7
5 ΠΑΟ ΡΟΥΦ 4 2 0 2 6
6 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 4 2 0 2 6
7 ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 4 1 2 1 5
8 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 4 1 2 1 5
9 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 3 1 0 2 3
10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 3 0 2 1 2
10 ΜΟΛΑΙΚΟΣ 3 0 2 1 2
12 ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 4 0 2 2 2
13 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 4 0 1 3 1

Ροη Ειδησεων