LIVE: ΑΕΚ Τρίπολης - Κόρινθος 2006' 1-1 Τελικό

Για την 17η αγωνιστική του 6ου ομίλου της Γ' Εθνικής, η ΑΕΚ Τρίπολης υποδέχεται την Κόρινθο 2006. Παρακολουθήστε ζωντανά την εξέλιξη της αναμέτρησης στο a-s.

ΛΑΜΙΑΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΕΚ Τρίπολης - Κόρινθος 2006' 1-1

Τέλος στο ματς!

90' Ρίνα αντί Λέσση για την Κόρινθο

89' Ισοφαρίζει η Κόρινθος με μακρινό σουτ του Τζαναβάρα, λάθος εκτίμιση του Μπροκάκη και 1-1

85' Με δέκα η Κόρινθος, δεύτερη κίτρινη ο Μπαμπάι

84' ΓΚΟΟΟΟΛ για την ΑΕΚ με τον Πετρόπουλο να εκμεταλλεύται λάθος στην περιοχή της Κορίνθου και να γράφει το 1-0!

79' Απίστευτα πράγματα! Χαμένο πέναλτι και για την ΑΕΚ, αφού ο Καρατζάογλου απέκρουσε το χτύπημα του Αρδάμη. 4 δοκάρια και 2 χαμένα πέναλτι στο παιχνίδι!!!

78' Ακόμα ένα οριζόντιο δοκάρι και πάλι ο Κολλιόπουλος, στην επαναφορά ο Ανδριανός κερδίζει πέναλτι

77' Νέο δοκάρι για την ΑΕΚ! Αυτή τη φορά με τον Κολλιόπουλο μέσα από την περιοχή

76' Κεφαλιά του Ανδριανού, λίγο άουτ

75' Παραλίγο αυτογκόλ σε σέντρα του Κολλιόπουλου

73' Κολοστούμπης αντί Μπαλάση για την ΑΕΚ

71΄Τζαναβάρας αντί Νικολόπουλου για τους φιλοξενούμενους

69' Σουτ του Μπούσγα, σε κόρνερ ο Καρατζαόγλου

64' Τεράστια χαμένη ευκαιρία με τον Μπούσγα να πλασάρει ελάχιστα άουτ από το ύψος του πέναλτι

62' Πολύ κακό παιχνίδι στο δεύτερο ημίχρονο, χωρίς φάση

Εναρξη δευτέρου ημιχρόνου με μια αλλαγή για την ΑΕΚ, στη θέση του Καττή ο Μπούσγας

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Σε λίγο και πάλι μαζί σας

38' Στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα από την εκτέλεση του Φίλη, παραμένει το 0-0, 1-1 στα δοκάρια

37' Πέναλτι για την Κόρινθο. Το έκανε ο Καϊάφας στον Παπανικολάου

30' Σουτ του Αρδάμη μέσα από την περιοχή, ελάχιστα άουτ

26' Σουτ του Λάρο απόκρουσε ο Μπροκάκης

20' Δοκάρι για την ΑΕΚ! Ο Αρδάμης βγήκε σε θέση τετ-α-τετ πλάσαρε αλλά η μπάλα σταμάτησε το δοκάρι. Εχει τον έλεγχο η ΑΕΚ στα πρώτα λεπτά

17' Πρώτη μεγάλη στιγμή στο ματς για την ΑΕΚ. Σέντρα Πετρόπουλου από τα αριστερά, κεφαλιά ο Ανδριανός, σε κόρνερ ο Καρατζάογλου

16' Παιχνίδι κέντρου χωρίς φάσεις για τις δύο ομάδες

12' Κίτρινη στον Μπαμπάι για αγκωνιά

06' Πάτησε περιοχή η ΑΕΚ με τον Ανδριανό, σωτήρια προβολή του Κεφαλά πριν κάνει το σουτ ο επιθετικός της ΑΕΚ

04' Κόρνερ κερδίζουν οι φιλοξενούμενοι, πέρασε ανεκμετάλλευτο

Ξεκίνημα στο ματς!

ΑΕΚ Τρίπολης: Μπροκάκης, Πετρόπουλος, Καττής, Καψής, Καϊάφας, Μπακάμης, Κοντογιαννόπουλος, Αρδάμης, Ανδριανός, Κολλιόπουλος, Μπαλάσης

Κόρινθος 2006': Καρατζαόγλου, Παπουτσής, Φίλης, Αβλίσιο, Κεφάλας, Κόκκινος, Μπαμπάι Δ., Κουϊμέλης, Λέσση, Παπανικολάου, Νικολόπουλος

Ας δούμε τις συνθέσεις των 2 ομάδων

Στην αναμέτρηση του πρώτου γύρου η Κόρινθος είχε επικρατήσει με 2-0 της ομάδας της Τρίπολης

Η ουραγός με μόλις 2 βαθμούς ΑΕΚ αναζητά την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα απέναντι στην Κόρινθο που βρίσκεται στη 11η θέση της βαθμολογίας του 6ου ομίλου

Καλησπέρα σας από το a-s. Μαζί θα παρακολουθήσουμε τη ροή της αναμέτρησης της ΑΕΚ Τρίπολης απέναντι στην Κόρινθο.