ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE

Στις 8 Μαΐου τα μπαράζ για μία θέση στη Γ' Εθνική

 

Στις 8 Μαΐου θα αρχίζουν τα μπαράζ των πρωταθλητών ΕΠΣ για τη Γ’ Εθνική, με τις ομάδες να αρχίζουν να γίνονται γνωστές.

 

οι 53+3 ομάδες έχουν χωριστεί σε 8 ομίλους των 7 ομάδων και έχει γίνει η κλήρωση. Το εισιτήριο για την άνοδο θα πάρουν συνολικά 24 ομάδες.

 

Αναλυτικά οι ομάδες:

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ – Πανθρακικός
ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – Άρης Πετεινού
ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – Βύρων Καβάλας
ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ – Προσοτσάνη
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ – Ηρακλής Αμμουδιάς Σερρών
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Α΄ - Καμπανιακός

2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΑΟ Χανιώτης
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β΄ - Αναγέννηση Επανομής
ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ – Εθνικός Γιαννιτσών
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ – Αστέρας Τριποτάμου
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – Σβορώνος
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μελιτέας Μελίτης

3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – Καστοριά 1980
ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ – Θύελλα Κατσικάς
ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ – ΑΕ Νέας Σελεύκειας
ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Αστέρας Πετρίτη
ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΕ Ξηροβουνίου
ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Απόλλων Πάργας
ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – Αναγέννηση Στάνου

4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Μακεδονικός Φούφα
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 
ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Διγενής Νεοχωρίου
ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – Δωτιέας Αγιάς
ΕΠΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – Πύρασος Νέας Αγχιάλου
ΕΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Αστέρας Καρδίτσας
ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΑΟ Στυλίδας

5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ - Παλληξουριακός
ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ – ΑΠΣ Πάτραι
ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ – Πανηλειακός
ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ – Πανθουριακός
ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ – Πανγυθεατικός
ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ – Πανθυρεατικός

6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ – Κυπάρισσος Αντίκυρας
ΕΠΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ – Αίολος Καρπενησίου
ΕΠΣ ΦΩΚΙΔΑΣ – Απόλλων Ευπαλίου
ΕΠΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ – Παναργειακός
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β΄ - ΑΟ Μοσχάτου

7ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ Β΄ - Αγία Πετρούπολη
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α΄ - Ελλάς Ποντίων
ΕΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Βύζας Μεγάρων
ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ – Απόλλων Αγ. Ιωάννη
ΕΠΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ – Νίκη Σητείας
ΕΠΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ – Αετός Λουτρού
ΕΠΣ ΧΙΟΥ – Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου
ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ελλάς Σύρου
ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ
ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ Α΄ - Άρης Πετρούπολης

Αναλυτικά οι αγωνιστικές:

1η αγωνιστική 08/05
2η αγωνιστική 11/05
3η αγωνιστική 15/05
4η αγωνιστική 22/05
5η αγωνιστική 25/05
6η αγωνιστική 29/05
7η αγωνιστική 05/06 

* Σε 1ο και 3ο όμιλο, που έχουν γίνει γνωστές οι ομάδες, έχει γίνει και η αντικατάσταση στο πρόγραμμα.

Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου

Το πρόγραμμα του 6ου ομίλου

Το πρόγραμμα του 7ου ομίλου

Το πρόγραμμα του 8ου ομίλου

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 20 15 3 2 48
2 ΦΩΣΤΗΡΑΣ 20 12 3 5 39
3 ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 20 10 6 4 36
4 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 20 9 2 9 29
5 ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ 20 8 4 8 28
6 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 20 8 3 9 27
7 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 20 8 3 9 27
8 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 20 7 4 9 25
9 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 20 7 2 11 23
10 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 20 5 5 10 20
11 ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ 20 1 5 14 8

Ροη Ειδησεων