ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE

Ο όμιλος και το πρόγραμμα Παναρκαδικού και Ερμή Μελιγούς

Φωτογραφία: arcadiasports.gr

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για τη νέα σεζόν στη Γ' κατηγορία. Αναλυτικά ο όμιλος του Παναρκαδικού και του Ερμή Μελιγούς.

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής για τη σεζόν 2021-22 στα γραφεία της ΕΠΟ, με καθυστέρηση αρκετών ημερών, λόγω των προβλημάτων των παραπάνω κατηγοριών.

Οι 81 ομάδες χωρίστηκαν σε 7 ομίλους από τους οποίους θα υποβιβαστούν συνολικά 32 ομάδες. Οι 7 πρωταθλητές θα δώσουν αγώνες μπαράζ μετά το τέλος της κανονικής διάρκειας, για να διεκδικήσουν τα τέσσερα εισιτήρια ανόδου στη Super League 2.

ΑΣΤΕΡΑΣ

Αναλυτικά ο 5ος όμιλος:

Παναρκαδικός

Ερμής Μελιγούς

Άγιος Ιερόθεος

Ερμιονίδα

Ηλιούπολη

Μύκονος

Σαντορίνη

Άρης Σκάλας

Φοίνικας Επιδαύρου

Φωστήρας

Χαραυγιακός

*Σύνολο 11 Ομάδες (υποβιβάζονται 4)

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

1η αγωνιστική

 

Άρης Σκάλας –Ένωση Ερμιονίδας

Παναρκαδικός -Άγιος Ιερόθεος

Σαντορίνη 2020 -Ερμής Μελιγούς

ΑΕ Μυκόνου -Ηλιούπολη

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου -Φωστήρας

Ρεπό: Χαραυγιακός

 

2η αγωνιστική

Χαραυγιακός -Άρης Σκάλας

Ένωση Ερμιονίδας -Παναρκαδικός

Άγιος Ιερόθεος-ΑΕ Μυκόνου

Ερμής Μελιγούς -Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Φωστήρας -Ηλιούπολη

Ρεπό: Σαντορίνη 2020

 

3η αγωνιστική

 

Άρης Σκάλας-Παναρκαδικός

Σαντορίνη 2020 -Χαραυγιακός

ΑΕ Μυκόνου - Ένωση Ερμιονίδας

Φωστήρας -Άγιος Ιερόθεος

Ηλιούπολη -Ερμής Μελιγούς

Ρεπό: Φοίνικας Νεας Επιδαύρου

 

 

4η αγωνιστική

 

Σαντορίνη 2020-Άρης Σκάλας

Παναρκαδικός -ΑΕ Μυκόνου

Χαραυγιακός -Φοίνικας Νεας Επιδαύρου

Ένωση Ερμιονίδας -Φωστήρας

Ερμής Μελιγούς -Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό: Ηλιούπολη

 

5η αγωνιστική

Άρης Σκάλας -ΑΕ Μυκόνου

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου -Σαντορίνη 2020

Φωστήρας -Παναρκαδικός

Ηλιούπολη -Χαραυγιακός

Ερμής Μελιγούς - Ένωση Ερμιονίδας

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

 

6η αγωνιστική

 

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου -Άρης Σκάλας

ΑΕ Μυκόνου -Φωστήρας

Σαντορίνη 2020 -Ηλιούπολη

Παναρκαδικός -Ερμής Μελιγούς

Χαραυγιακός-Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό: Ένωση Ερμιονίδας

 

 

7η αγωνιστική

Άρης Σκάλας-Φωστήρας

Ηλιούπολη -Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Ερμής Μελιγούς -ΑΕ Μυκόνου

Άγιος Ιερόθεος-Σαντορίνη 2020

Ένωση Ερμιονίδας -Χαραυγιακός

Ρεπό: Παναρκαδικός

 

8η αγωνιστική

Ηλιούπολη -Άρης Σκάλας

Φωστήρας -Ερμής Μελιγούς

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου -Άγιος Ιερόθεος

Σαντορίνη 2020 - Ένωση Ερμιονίδας

Παναρκαδικός -Χαραυγιακός

Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

 

9η αγωνιστική

Άρης Σκάλας-Ερμής Μελιγούς

Άγιος Ιερόθεος-Ηλιούπολη

Ένωση Ερμιονίδας-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Χαραυγιακός -ΑΕ Μυκόνου

Παναρκαδικός -Σαντορίνη 2020

Ρεπό: Φωστήρας

 

10η αγωνιστική 21η

Άγιος Ιερόθεος-Άρης Σκάλας

Ηλιούπολη - Ένωση Ερμιονίδας

Φωστήρας -Χαραυγιακός

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου -Παναρκαδικός

ΑΕ Μυκόνου -Σαντορίνη 2020

Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

 

11η αγωνιστική

Ένωση Ερμιονίδας -Άγιος Ιερόθεος

Χαραυγιακός -Ερμής Μελιγούς

Παναρκαδικός -Ηλιούπολη

Σαντορίνη 2020 -Φωστήρας

ΑΕ Μυκόνου -Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

 

Ρεπό: Άρης Σκάλας

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 5 4 1 0 13
2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 5 3 1 1 10
3 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 6 3 1 2 10
4 ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ 7 3 1 3 10
5 ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 5 2 2 1 8
6 ΦΩΣΤΗΡΑΣ 6 2 2 2 8
7 ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ 6 1 3 2 6
8 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 7 1 3 3 6
9 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 5 1 2 2 5
10 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 5 1 2 2 5
11 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 5 0 2 3 2

Ροη Ειδησεων