ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE

Ο καταρτισμός των ομίλων

Ο καταρτισμός των οκτώ ομίλων της Γ' Εθνικής, πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη (06/09). Διαβάστε μέσω του a-s αναλυτικά τους ομίλους.

 

 

Oλυμπιακός ΑΣΤΕΡΑΣ

Θυμίζουμε πως την Τετάρτη (12/09) και ώρα 15:00 θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του πρωταθλήματος 2018-19 στα γραφεία της ΕΠΟ, ενώ η έναρξη των αγωνιστικών αναμένεται στις 30 Σεπτεμβρίου.

 

 

1ος όμιλος

 

Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΠΑΟΚ Κοσμίου

Άρης Αβάτου

Ορφέας Ξάνθης

Ασπίδα Ξάνθης

Καβάλα

Νέστος Χρυσούπολης

Αετός Ορφανού

Κεραυνός Πέρνης

Πανσερραϊκός

Εθνικός Σιδηροκάστρου

Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΕ Καλαμπακίου

Αλέξανδρος Κιλκίς

 

 

 

2ος όμιλος

 

Άρης Παλαιοχωρίου

Μακεδονικός

Αλμωπός Αριδαίας

Εδεσσαϊκός

Αγροτικός Αστέρας

ΑΠΕ Λαγκαδά

Βέροια

ΠΑΟ Κουφαλίων

Ολυμπιακός Κυμίνων

ΠΟ Τριγλίας

ΑΣ Γιαννιτσά

Νίκη Αγκαθιάς

Μελιτέας Μελίτης

Ερμής Αμυνταίου

 

 

 

3ος όμιλος

 

Τηλυκράτης Λευκάδας

Μακεδονικός Φούφα

Θεσπρωτός

ΑΕ Λευκίμμης

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Θρίαμβος Σερβανιών

Μακεδονικός Σιάτιστας

Γρεβενά Αεράτα

Σούλι Παραμυθιάς

ΑΟ Φλωριάδας

Κρόνος Αργυράδων

Αχέρων Καναλακίου

Ναυπακτιακός Αστέρας

 

 

 

4ος όμιλος

 

Πιερικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Νίκη Βόλου

Αστέρας Ιτέας

ΓΣ Αλμυρού

Ολυμπιακός Βόλου

ΑΟ Σελλάνων

Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΣ Μετέωρα

Θησέας Αγριάς

Αναγέννηση Καρδίτσας

Απόλλων Μακρυχωρίου

Φωκικός

ΑΟ Στυλίδας

 

 

 

5ος όμιλος

 

Εθνικός Πειραιά

Προοδευτική

ΑΠΟ Κερατσίνι

Ιωνικός

Ατρόμητος Πειραιά

Αμπελακιακός

ΟΦ Ιεράπετρας

ΑΕ Νεάπολης

Ατσαλένιος

Γιούχτας

ΑΟ Επισκοπής

ΑΟ Παλαιόχωρας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

 

6ος όμιλος

 

Καλλιθέα

Αιγάλεω

Ηλυσιακός

Αγιος Ιερόθεος

Αγιοι Ανάργυροι

Χαραυγιακός

ΑΟ Χαλκίς

Απόλλων Ερέτριας

ΠΑΣ Κόρινθος

Πανθηραϊκός

Θύελλα Καμαρίου

Αιολικός

 

 

 

7ος όμιλος

 

ΑΟ Κατασταρίου

ΑΟ Εικοσιμίας

Καλαμάτα

Πάμισος Μεσσήνης

Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΕ Πελλάνας

Παναρκαδικός

ΑΕ Ερμιονίδα

Παναργειακός

Ενωση Λέρνας

Ασπρόπυργος

Μανδραϊκός

ΑΟ Υπάτου

Αμβρυσσέας Διστόμου

 

 

 

8ος όμιλος

 

Διαγόρας Ρόδου

Ιάλυσος

Φοίβος Κρεμαστής

Αχαρναϊκός

Θύελλα Ραφήνας

Παλληνιακός

Παναιγιάλειος

Διαγόρας Βραχνεϊκων

Πανομβριακός

Αστέρας Αμαλιάδας

Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας

Νίκη Τραγανού

 

 

 

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 2 0 0 6
2 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 2 2 0 0 6
3 ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 2 1 1 0 4
4 ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 1 1 0 0 3
5 ΠΑΟ ΡΟΥΦ 2 1 0 1 3
6 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 2 1 0 1 3
7 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 2 1 0 1 3
8 ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ 2 1 0 1 3
9 ΜΟΛΑΙΚΟΣ 1 0 1 0 1
10 ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 2 0 1 1 1
11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 2 0 1 1 1
12 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 2 0 0 2 0
13 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 2 0 0 2 0

Ροη Ειδησεων