ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE

Το πρόγραμμα του Αστέρα μέχρι το 2015!

Την ώρα που η ΕΠΟ αποφάσισε την επ' αόριστον αναβολή των πρωταθλημάτων, η Super League ανακοίνωσε το πρόγραμμα από την 11η μέχρι την 17η αγωνιστική! Μάθετε πότε είναι προγραμματισμένοι οι αγώνες του ΑΣΤΕΡΑ!

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα της Super League ΟΠΑΠ (11η-17η αγωνιστική) για την περίοδο 2014-2015 και αναλυτικά τις ημερομηνίες αγώνων του Αστέρα Τρίπολης μέχρι τις αρχές Ιανουαρίου του 2015.

 

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής   

Σάββατο 22/11/2014, 15:00, ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Σάββατο 22/11/2014, 17:15, ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Σάββατο 22/11/2014, 19:30, SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 23/11/2014, 15:00, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Κυριακή 23/11/2014, 17:15, ΒΕΡΟΙΑ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Κυριακή 23/11/2014, 17:15, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 23/11/2014, 17:15, ΟΦΗ - Α.Ο.Κ.

Κυριακή 23/11/2014, 19:30, ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ  

Δευτέρα 24/11/2014, 19:30, ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

Πρόγραμμα 12ης Αγωνιστικής

Σάββατο 29/11/2014, 15:00, ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 29/11/2014, 17:15, ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Σάββατο 29/11/2014, 19:30, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 30/11/2014, 15:00, Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 30/11/2014, 17:15, ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 30/11/2014, 17:15, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Κυριακή 30/11/2014, 17:15, ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΦΗ

Κυριακή 30/11/2014, 17:15, ΠΑΟΚ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Κυριακή 30/11/2014, 19:30, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

 

6η Αγωνιστική - Εξ αναβολής

Τετάρτη 03/12/2014, 15:00, ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Τετάρτη 03/12/2014, 17:15, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

Τετάρτη 03/12/2014, 17:15, Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Τετάρτη 03/12/2014, 17:15, ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Τετάρτη 03/12/2014, 17:15, SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Τετάρτη 03/12/2014, 19:30, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ

Πέμπτη 04/12/2014, 17:15, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Πέμπτη 04/12/2014, 17:15, ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Πέμπτη 04/12/2014, 19:30, ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

Πρόγραμμα 13ης Αγωνιστικής

Σάββατο 06/12/2014, 15:00, ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 06/12/2014, 17:15, Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Σάββατο 06/12/2014, 19:30, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 07/12/2014, 15:00, SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ

Κυριακή 07/12/2014, 17:15, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Κυριακή 07/12/2014, 17:15, ΟΦΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 07/12/2014, 17:15, ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 07/12/2014, 19:30, ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 08/12/2014, 19:30, ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

Πρόγραμμα 14ης Αγωνιστικής

Σάββατο 13/12/2014, 15:00, ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Σάββατο 13/12/2014, 17:15, ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Σάββατο 13/12/2014, 19:30, ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  

Κυριακή 14/12/2014, 15:00, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΦΗ

Κυριακή 14/12/2014, 17:15, ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ

Κυριακή 14/12/2014, 17:15, ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 14/12/2014, 17:15, ΠΑΟΚ - Α.Ο.Κ.

Κυριακή 14/12/2014, 17:15, ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Κυριακή 14/12/2014, 19:30, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

 

Πρόγραμμα 15ης Αγωνιστικής

Τετάρτη 17/12/2014, 15:00, Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Τετάρτη 17/12/2014, 15:00, ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Τετάρτη 17/12/2014, 17:15, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Τετάρτη 17/12/2014, 17:15, ΒΕΡΟΙΑ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Τετάρτη 17/12/2014, 17:15, ΟΦΗ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Τετάρτη 17/12/2014, 17:15, ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Τετάρτη 17/12/2014, 19:30, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Πέμπτη 18/12/2014, 17:15, ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ

Πέμπτη 18/12/2014, 19:30, SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

Πρόγραμμα 16ης Αγωνιστικής

Σάββατο 20/12/2014, 15:00, ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

Σάββατο 20/12/2014, 17:15, ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΦΗ

Σάββατο 20/12/2014, 19:30, ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 21/12/2014, 15:00, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Κυριακή 21/12/2014, 17:15, ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 21/12/2014, 17:15, ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 21/12/2014, 17:15, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 21/12/2014, 19:30, ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ

Δευτέρα 22/12/2014, 19:30, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο.Κ.

 

Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής

Σάββατο 03/01/2015, 15:00, ΟΦΗ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Σάββατο 03/01/2015, 17:15, Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Σάββατο 03/01/2015, 19:30, ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 04/01/2015, 15:00, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Κυριακή 04/01/2015, 17:15, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Κυριακή 04/01/2015, 17:15, ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 04/01/2015, 17:15, ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Κυριακή 04/01/2015, 19:30, ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  

Δευτέρα 05/01/2015, 19:30, SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 33 11 5 17 38
2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 33 9 11 13 38
3 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 33 9 9 15 36
4 ΟΦΗ 33 7 14 12 35
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 33 7 13 13 34
6 ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ 33 8 9 16 33
7 ΚΗΦΙΣΙΑ 33 6 10 17 28
8 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 33 4 11 18 23

Ροη Ειδησεων