ΑΠΟΕΛ-Αστέρας 2-1: Τα γκολ της αναμέτρησης (VIDEO)

Ο Αστέρας αν και προηγήθηκε, γνώρισε την ήττα με 2-1 στο "ΓΣΠ" της Λευκωσίας από τον ΑΠΟΕΛ, για την 3η Αγωνιστική του 11ου Ομίλου του Europa League.

Δείτε τα γκολ της αναμέτρησης:

Το 0-1

Με αυτό τον τρόπο ο Asteras Tripolis F.C. πήρε κεφάλι στο σκορ μέσα στο ΓΣΠ μόλις στο 8ο λεπτό

Posted by Balla.com.cy on Πέμπτη, 22 Οκτωβρίου 2015

Το 1-1

Η ισοφάριση για τον APOEL FC ήρθε λίγο πριν το τέλος του α' ημιχρόνου με τον Καβενάγκι να ευστοχεί από τα έντεκα βήματα

Το 2-1

Ο Καρλάο με κεφαλιά και αφού προηγήθηκε μια πολύ φάση από τον Εφραίμ έδωσε για πρώτη φορά στο ματς προβάδισμα στην ομάδα του