Η απιστευτη... οβιδα του Μιχοπουλου (vid)

Ο Θανάσης Μιχόπουλος, πέρασε ως αλλαγή στο δεύτερο ημίχρονο με τον Απόλλωνα Σμύρνης και λίγα δευτερόλεπτα μετά την είσοδό του κατάφερε να πετύχει ένα γκολ σπάνιας ομορφιάς.

,
Arcadia Sports

Ανετη "τριαρα" για την Κ19 του ΑΣΤΕΡΑ (vid)

Καμία δυσκολία δεν αντιμετώπισε η Κ19 του ΑΣΤΕΡΑ, η οποία επικράτησε με 3-0 επί του Απόλλωνα Σμύρνης, για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

,

"Λυγισε" στο τελος η Κ19 του ΑΣΤΕΡΑ

Μέχρι τέλους πάλεψε η Κ19 κόντρα στην αντίστοιχη ομάδα του Ολυμπιακού, ωστόσο στα τελευταία λεπτά του αγώνα δέχθηκε γκολ και γνώρισε την ήττα με 2-1.

,

ΑΣΤΕΡΑΣ: Μεγαλη φιλικη νικη της Κ19 επι του Ολυμπιακου

Δεύτερο δυνατό φιλικό για την ομάδα του Αστέρα για την φετινή αγωνιστική περίοδο, με τους Αρκάδες να παρουσιάζουν αρκετά καλή εικόνα και να επικρατούν του Ολυμπιακού την Πέμπτη το απόγευμα στο βοηθητικό γήπεδο του Θεόδωρος Κολοκοτρώνης.