K15: Mε το δεξι ο ΑΣΤΕΡΑΣ, 3-0 τον Απολλωνα

Η Κ15 του ΑΣΤΕΡΑ ξεκίνησε δυνατά τις αγωνιστικές της υποχρεώσεις, καθώς επικράτησε στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος του Απόλλωνα με 3-0.

,
Arcadia Sports

K19: Έφυγε με τον βαθμο απο τη Λαρισα (1-1)

Ισόπαλη αναδείχθηκε η Κ19 του ΑΣΤΕΡΑ με την αντίστοιχη ομάδα της ΑΕΛ, στη Λάρισα. Οι Θεσσαλοί προηγήθηκαν στο 24' και ο Τζίμας ισοφάρισε στο 63'. Ο νεαρός ποδοσφαιριστής είχε χάσει πέναλτι στο 28'.

,

Κ17: Ισοπαλια με παικτη λιγοτερο στο Περιστερι, 1-1 με τον Ατρομητο

Η Κ17 του ΑΣΤΕΡΑ παρά το γεγονός ότι αγωνιζόταν από το 36ο λεπτό με παίχτη λιγότερο, λόγω της αποβολής του Φραγκιαδάκη, κατάφερε να αποσπάσει τον βαθμό της ισοπαλίας από τον γηπεδούχο Ατρόμητο (1-1).

,

Δυσκολες αποστολες για Κ19 και Κ17

Δύσκολη αποστολή για την Κ19 και την Κ17 του ΑΣΤΕΡΑ αυτό του Σαββατοκύριακο, με τα δύο τμήματα να παίζουν εκτός έδρας με ΑΕΛ και Ατρόμητο αντιστοιχα.

,

Ο αγιασμος στην "κιτρινομπλε" Ακαδημια (pics)

Τον καθιερωμένο τους Αγιασμό πραγματοποίησαν τα τμήματα Υποδομής του ΑΣΤΕΡΑ, ενόψει της φετινής σεζόν, παρουσία του Προέδρου της ΠΑΕ, Γιώργου Μποροβήλου και του αντιπροέδρου, Δημήτρη Κενέ.

,

Κ19: Ισοπαλη 2-2 με τον Παναιτωλικο

Ισόπαλη αναδείχθηκε η Κ19 του ΑΣΤΕΡΑ με την αντίστοιχη ομάδα του Παναιτωλικού εκτός έδρας. Δύο φορές προηγήθηκαν οι γηπεδούχοι και ισοφάρισαν οι κιτρινομπλέ.

,

Η απιστευτη... οβιδα του Μιχοπουλου (vid)

Ο Θανάσης Μιχόπουλος, πέρασε ως αλλαγή στο δεύτερο ημίχρονο με τον Απόλλωνα Σμύρνης και λίγα δευτερόλεπτα μετά την είσοδό του κατάφερε να πετύχει ένα γκολ σπάνιας ομορφιάς.

,

Ανετη "τριαρα" για την Κ19 του ΑΣΤΕΡΑ (vid)

Καμία δυσκολία δεν αντιμετώπισε η Κ19 του ΑΣΤΕΡΑ, η οποία επικράτησε με 3-0 επί του Απόλλωνα Σμύρνης, για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος.