ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ: Οι ορισμοί των διαιτητών!
Διαβάστε στο a-s τους ορισμούς διαιτητών-κριτών της αγωνιστικής δράσης στον τοπικό χώρο του μπάσκετ της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ...
ΣΑΒΒΑΤΟ 05-12-2015
ΑΓΩΝΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡ. |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
ΚΡΙΤΕΣ |
ΚΟΜ/ΡΙΟΣ |
1) ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ |
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ |
ΤΕΝΤΑ |
15:00 |
ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. – ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. |
ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ. |
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ. |
2) ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΤΕΝΤΑ |
17:00 |
ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. – ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤ. |
ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ. – ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. |
|
3) ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 |
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ |
ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ |
18:00 |
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΠΑΝ. |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ – ΚΟΡΔΩΝΟΥΡΗΣ Κ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ. |
ΜΑΚΑΡΟΥΝΗΣ ΑΘ. |
4) ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ |
18:00 |
ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. |
ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ. |
|
5) ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ – ΝΟ ΠΥΛΟΥ |
ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ |
ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ |
14:00 |
ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. |
ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ. – ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ. |
|
6) ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ |
16:00 |
DASHI ΛΑΖ. |
ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ |
|
7) ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ |
ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ |
20:30 |
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. – DASHI ΛΑΖ. |
ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ |
|
8) ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΛΑΥΡΙΟ ΓΣ |
Α1 ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ |
ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
17:00 |
ΣΧΙΝΑΣ – ΜΠΗΤΗΣ - ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ |
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.- ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡ. – ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. – ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΕΥΘ. |
ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. |
ΚΥΡΙΑΚΗ 06-12-2015
ΑΓΩΝΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡ. |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
ΚΡΙΤΕΣ |
ΚΟΜ/ΡΙΟΣ |
1) ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ |
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ |
ΤΕΝΤΑ |
17:00 |
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. – ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. |
ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΣΜΥΡΛΗ ΑΛΕΞ. – ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. |
ΔΑΜΟΥΡΑΣ ΧΡ. |
2) ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ |
ΤΕΝΤΑ |
19:00 |
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. – ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. |
ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ. |
ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ ΠΑΝ. |
3) ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠ. – ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ |
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ |
ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
17:00 |
ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. – ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. |
ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ. – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ. – ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. |
ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Π. |
4) ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
19:00 |
ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡ. |
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ. |
|
5) ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΝΟ ΠΥΛΟΥ |
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ |
ΔΓ ΓΑΡΓΑΛ/ΝΩΝ |
18:00 |
ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. – ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ – ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ. |
|
ΔΕΥΤΕΡΑ 07-12-2015
ΑΓΩΝΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡ. |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
ΚΡΙΤΕΣ |
ΚΟΜ/ΡΙΟΣ |
1) ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
20:00 |
ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡ. |
ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ. – ΠΕΤΣΟΥΝΗΣ ΣΠ. |
|
ΤΕΤΑΡΤΗ 09-12-2015
ΑΓΩΝΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡ. |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
ΚΡΙΤΕΣ |
ΚΟΜ/ΡΙΟΣ |
1) ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ |
ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ |
ΤΕΝΤΑ |
17:30 |
ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. – ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΣΩΤ. |
ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ. |
|
ΣΧΟΛΙΑ