ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE

Το πρόγραμμα της Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Το πλήρες πρόγραμμα της νέας σεζόν της Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, στην οποία συμμετέχουν οι ΣΕΦΑ Αρκαδικός, Πολύβιος ΑΕΜ, Πελασγός ΚΟΜ και Πάνας Τρίπολης από την Αρκαδία.

 

ΑΣΤΕΡΑΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Πελασγός ΚΟΜ – ΣΕΦΑ Αρκαδικός

Πολύβιος ΑΕΜ – Πάνας Τρίπολης

ΑΓΟΝΓ Λάκωνας – ΓΣ Μεσσήνης

ΑΠΟΕΛ Μολάων – ΓΣ Γαργαλιάνων

Σπαρτιατικός ΓΣ – Πρωτέας Καλαμάτας

ΣΚ Σπάρτη – Άρης Σκάλας

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Πάνας Τρίπολης – Πελασγός ΚΟΜ

ΓΣ Μεσσήνης – Πολύβιος ΑΕΜ

ΓΣ Γαργαλιάνων – ΑΓΟΝΓ

Λάκωνας Πρωτέας Καλαμάτας – ΑΠΟΕΛ Μολάων

Άρης Σκάλας – Σπαρτιατικός

ΓΣ ΣΕΦΑ Αρκαδικός – ΣΚ Σπάρτη

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Πελασγός ΚΟΜ – ΓΣ Μεσσήνης

Πολύβιος ΑΕΜ – ΓΣ Γαργαλιάνων

ΑΓΟΝΓ Λάκωνας – Πρωτέας Καλαμάτας

ΑΠΟΕΛ Μολάων – Άρης Σκάλας

Σπαρτιατικός ΓΣ – ΣΚ Σπάρτη

ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Πάνας Τρίπολης

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ Γαργαλιάνων – Πελασγός

ΚΟΜ Πρωτέας Καλαμάτας – Πολύβιος

ΑΕΜ Άρης Σκάλας – ΑΓΟΝΓ Λάκωνας

ΣΚ Σπάρτη – ΑΠΟΕΛ Μολάων

Σπαρτιατικός ΓΣ – ΣΕΦΑ Αρκαδικός

ΓΣ Μεσσήνης – Πάνας Τρίπολης

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Πελασγός ΚΟΜ – Πρωτέας Καλαμάτας

Πολύβιος ΑΕΜ – Άρης Σκάλας

ΑΓΟΝΓ Λάκωνας – ΣΚ Σπάρτη

ΑΠΟΕΛ Μολάων – Σπαρτιατικός

ΓΣ ΣΕΦΑ Αρκαδικός – ΓΣ Μεσσήνης

Πάνας Τρίπολης – ΓΣ Γαργαλιάνων

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Άρης Σκάλας – Πελασγός

ΚΟΜ ΣΚ Σπάρτη – Πολύβιος

ΑΕΜ Σπαρτιατικός ΓΣ – ΑΓΟΝΓ Λάκωνας

ΑΠΟΕΛ Μολάων – ΣΕΦΑ Αρκαδικός

Πρωτέας Καλαμάτας – Πάνας Τρίπολης

ΓΣ Γαργαλιάνων – ΓΣ Μεσσήνης

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Πελασγός ΚΟΜ – ΣΚ Σπάρτη

Πολύβιος ΑΕΜ – Σπαρτιατικός

ΓΣ ΑΓΟΝΓ Λάκωνας – ΑΠΟΕΛ Μολάων

ΣΕΦΑ Αρκαδικός – ΓΣ Γαργαλιάνων

Πάνας Τρίπολης – Άρης Σκάλας

ΓΣ Μεσσήνης – Πρωτέας Καλαμάτας

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Σπαρτιατικός ΓΣ – Πελασγός ΚΟΜ

ΑΠΟΕΛ Μολάων – Πολύβιος ΑΕΜ

ΑΓΟΝΓ Λάκωνας – ΣΕΦΑ Αρκαδικός

ΣΚ Σπάρτη – Πάνας Τρίπολης

Άρης Σκάλας – ΓΣ Μεσσήνης

Πρωτέας Καλαμάτας – ΓΣ Γαργαλιάνων

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Πελασγός ΚΟΜ – ΑΠΟΕΛ Μολάων

Πολύβιος ΑΕΜ – ΑΓΟΝΓ Λάκωνας

ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Πρωτέας Καλαμάτας

Πάνας Τρίπολης – Σπαρτιατικός ΓΣ

ΓΣ Μεσσήνης – ΣΚ Σπάρτη

ΓΣ Γαργαλιάνων – Άρης Σκάλας

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΓΟΝΓ Λάκωνας – Πελασγός

ΚΟΜ Πολύβιος ΑΕΜ – ΣΕΦΑ Αρκαδικός

ΑΠΟΕΛ Μολάων – Πάνας Τρίπολης

Σπαρτιατικός ΓΣ – ΓΣ Μεσσήνης

ΣΚ Σπάρτη – ΓΣ Γαργαλιάνων

Άρης Σκάλας – Πρωτέας Καλαμάτας

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Πελασγός ΚΟΜ – Πολύβιος ΑΕΜ

ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Άρης Σκάλας

Πάνας Τρίπολης – ΑΓΟΝΓ Λάκωνας

ΓΣ Μεσσήνης – ΑΠΟΕΛ Μολάων

ΓΣ Γαργαλιάνων – Σπαρτιατικός

ΓΣ Πρωτέας Καλαμάτας – ΣΚ Σπάρτη

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Πελασγός ΚΟΜ

Πάνας Τρίπολης – Πολύβιος ΑΕΜ

ΓΣ Μεσσήνης – ΑΓΟΝΓ

Λάκωνας ΓΣ Γαργαλιάνων – ΑΠΟΕΛ Μολάων

Πρωτέας Καλαμάτας – Σπαρτιατικός ΓΣ

Άρης Σκάλας – ΣΚ Σπάρτη

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Πελασγός ΚΟΜ – Πάνας Τρίπολης

Πολύβιος ΑΕΜ – ΓΣ Μεσσήνης

ΑΓΟΝΓ Λάκωνας – ΓΣ Γαργαλιάνων

ΑΠΟΕΛ Μολάων – Πρωτέας Καλαμάτας

Σπαρτιατικός ΓΣ – Άρης Σκάλας

ΣΚ Σπάρτη – ΣΕΦΑ Αρκαδικός

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ Μεσσήνης – Πελασγός ΚΟΜ

ΓΣ Γαργαλιάνων – Πολύβιος ΑΕΜ

Πρωτέας Καλαμάτας – ΑΓΟΝΓ

Λάκωνας Άρης Σκάλας – ΑΠΟΕΛ Μολάων

ΣΚ Σπάρτη – Σπαρτιατικός

ΓΣ Πάνας Τρίπολης – ΣΕΦΑ Αρκαδικός

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Πελασγός ΚΟΜ – ΓΣ Γαργαλιάνων

Πολύβιος ΑΕΜ – Πρωτέας Καλαμάτας

ΑΓΟΝΓ Λάκωνας – Άρης Σκάλας

ΑΠΟΕΛ Μολάων – ΣΚ Σπάρτη

ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Σπαρτιατικός

ΓΣ Πάνας Τρίπολης – ΓΣ Μεσσήνης

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Πρωτέας Καλαμάτας – Πελασγός ΚΟΜ

Άρης Σκάλας – Πολύβιος ΑΕΜ

ΣΚ Σπάρτη – ΑΓΟΝΓ

Λάκωνας Σπαρτιατικός

ΓΣ – ΑΠΟΕΛ Μολάων

ΓΣ Μεσσήνης – ΣΕΦΑ Αρκαδικός

ΓΣ Γαργαλιάνων – Πάνας Τρίπολης

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Πελασγός ΚΟΜ – Άρης Σκάλας

Πολύβιος ΑΕΜ – ΣΚ Σπάρτη

ΑΓΟΝΓ Λάκωνας – Σπαρτιατικός

ΓΣ ΣΕΦΑ Αρκαδικός – ΑΠΟΕΛ Μολάων

Πάνας Τρίπολης – Πρωτέας Καλαμάτας

ΓΣ Μεσσήνης – ΓΣ Γαργαλιάνων

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΣΚ Σπάρτη – Πελασγός ΚΟΜ

Σπαρτιατικός ΓΣ – Πολύβιος ΑΕΜ

ΑΠΟΕΛ Μολάων – ΑΓΟΝΓ Λάκωνας

ΓΣ Γαργαλιάνων – ΣΕΦΑ Αρκαδικός

Άρης Σκάλας – Πάνας Τρίπολης

Πρωτέας Καλαμάτας – ΓΣ Μεσσήνης

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Πελασγός ΚΟΜ – Σπαρτιατικός ΓΣ

Πολύβιος ΑΕΜ – ΑΠΟΕΛ Μολάων

ΣΕΦΑ Αρκαδικός – ΑΓΟΝΓ Λάκωνας

Πάνας Τρίπολης – ΣΚ Σπάρτη

ΓΣ Μεσσήνης – Άρης Σκάλας

ΓΣ Γαργαλιάνων – Πρωτέας Καλαμάτας

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΠΟΕΛ Μολάων – Πελασγός ΚΟΜ

ΑΓΟΝΓ Λάκωνας – Πολύβιος ΑΕΜ

Πρωτέας Καλαμάτας – ΣΕΦΑ Αρκαδικός

Σπαρτιατικός ΓΣ – Πάνας Τρίπολης

ΣΚ Σπάρτη – ΓΣ Μεσσήνης

Άρης Σκάλας – ΓΣ Γαργαλιάνων

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Πελασγός ΚΟΜ – ΑΓΟΝΓ Λάκωνας

ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Πολύβιος ΑΕΜ

Πάνας Τρίπολης – ΑΠΟΕΛ Μολάων

ΓΣ Μεσσήνης – Σπαρτιατικός ΓΣ

ΓΣ Γαργαλιάνων – ΣΚ Σπάρτη

Πρωτέας Καλαμάτας – Άρης Σκάλας

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Πολύβιος ΑΕΜ – Πελασγός ΚΟΜ

Άρης Σκάλας – ΣΕΦΑ Αρκαδικός

ΑΓΟΝΓ Λάκωνας – Πάνας Τρίπολης

ΑΠΟΕΛ Μολάων – ΓΣ Μεσσήνης

Σπαρτιατικός ΓΣ – ΓΣ Γαργαλιάνων

ΣΚ Σπάρτη – Πρωτέας Καλαμάτας

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 30 29 0 1 59
2 ΧΟΛΑΡΓΟΣ 30 25 0 5 55
3 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 30 23 0 7 53
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 30 20 0 10 50
5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 30 17 0 13 47
6 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 30 16 0 14 46
7 ΚΑΣΤΟΡΙΆΣ ΑΣ 30 15 0 15 45
8 ΑΜΥΝΤΑΣ 30 15 0 15 45
9 ΨΥΧΙΚΟ 30 14 0 16 44
10 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ 30 14 0 16 44
11 ΕΡΜΉΣ ΑΓΊΑΣ ΛΑΡ. 30 15 0 15 44
12 ΠΑΠΑΓΟΥ 30 11 0 19 41
13 ΜΑΡΟΥΣΙ 30 11 0 19 41
14 ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 30 7 0 23 37
15 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 30 5 0 25 35
16 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 30 3 0 27 33

Ροη Ειδησεων