ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE

Ξεκινάει τις υποχρεώσεις της στο 33ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων η Άμμιλα

Ξεκινάει σήμερα (28/6) στην Καλαμάτα και στην Μεσσήνη το 33ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων, το οποίο θα διαρκέσει μέχρι τις 2 Ιουλίου και θα λάβει μέρος η Άμιλλα.

ΑΣΤΕΡΑΣ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

Τρίτη 28 Ιουνίου
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Τέντας
19.00 // Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου
21.00 // ΓΣ Εσπερίδες Καλλιθέας – ΑΟ Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Μεσσήνης
19.00 // ΓΣ Κρόνος ΑΓ. Δημητρίου – ΓΕΑ Άμιλλα 2000
21.30 // Παναθλητικός Συκεών – ΓΑΣ Ανδρογέας

Τετάρτη 29 Ιουνίου
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Μεσσήνης
19.00 // ΑΟ Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Παναθηναϊκός ΑΟ
21.00 // ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου – ΓΣ Εσπερίδες Καλλιθέας
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Τέντας
19.00 // ΓΑΣ Ανδρογέας – ΓΣ Κρόνος ΑΓ. Δημητρίου
21.00 // ΓΕΑ Άμιλλα 2000 – Παναθλητικός Συκεών

Πέμπτη 30 Ιουνίου
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Τέντας
19.00 // Παναθηναϊκός ΑΟ – ΓΣ Εσπερίδες Καλλιθέας
21.00 // ΑΟ Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Μεσσήνης
19.00 // ΓΣ Κρόνος ΑΓ. Δημητρίου – Παναθλητικός Συκεών
21.00 // ΓΑΣ Ανδρογέας – ΓΕΑ Άμιλλα 2000

Παρασκευή 1 Ιουλίου
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Μεσσήνης
15.00 // 3ος Α’ Ομίλου-4ος Β’ Ομίλου (Γ3)
17.30 // 4ος Α’ Ομίλου-3ος Β’ Ομίλου (Γ4)
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Τέντας
15.00 // 1ος Α’ Ομίλου-2ος Β’ Ομίλου (Γ1)
17.30 // 2ος Α’ Ομίλου-1ος Β’ Ομίλου (Γ2)

Σάββατο 2 Ιουλίου
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Μεσσήνης
10.00 // Ηττημένος Γ3-Ηττημένος Γ4 (θ.7-8)
12.00 // Νικητής Γ3-Νικητής Γ4 (θ.5-6)
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Τέντας
12.00 // Ηττημένος Γ1-Ηττημένος Γ2 (θ. 3-4)
14.30 // Νικητής Γ1-Νικητής Γ2 (Τελικός)

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 30 29 0 1 59
2 ΧΟΛΑΡΓΟΣ 30 25 0 5 55
3 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 30 23 0 7 53
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 30 20 0 10 50
5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 30 17 0 13 47
6 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 30 16 0 14 46
7 ΚΑΣΤΟΡΙΆΣ ΑΣ 30 15 0 15 45
8 ΑΜΥΝΤΑΣ 30 15 0 15 45
9 ΨΥΧΙΚΟ 30 14 0 16 44
10 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ 30 14 0 16 44
11 ΕΡΜΉΣ ΑΓΊΑΣ ΛΑΡ. 30 15 0 15 44
12 ΠΑΠΑΓΟΥ 30 11 0 19 41
13 ΜΑΡΟΥΣΙ 30 11 0 19 41
14 ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 30 7 0 23 37
15 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 30 5 0 25 35
16 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 30 3 0 27 33

Ροη Ειδησεων