ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Η αθλητική ατζέντα του Δεκεμβρίου

Το arcadiasports.gr συγκέντρωσε όλες τις ημερομηνίες των αγώνων που θα δώσουν οι ομάδες της Αρκαδίας σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ το Δεκέμβριο του 2018. Πάρτε στυλό και χαρτί και σημειώστε!

 

AΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΣ Γιάννινα

Η αθλητική ατζέντα του Δεκεμβρίου:

Σάββατο 8 /12

15.00 ΑΕΚ Τρίπολης-Κορακοβούνι Α’ Αρκαδίας

15.00 Βρασιές-Λεωνίδιο Α’ Αρκαδίας

15.00 Ορχομενός Λεβιδίου-Μαντινειακός Α’ Αρκαδίας

15.00 Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Ηρακλής Βερβένων Β’ Αρκαδίας

15.00 ΑΕ Μαρίου-Δημητσάνα Β’ Αρκαδίας

17.15 Αστέρας-ΠΑΣ Γιάννινα Super League

18.00 Πελασγός-Γαργαλιάνοι Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

18.00 Ακάδημος-Δρομείς Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

 

Κυριακή 9/12

11.00 ΠΑΟΚ Τρίπολης-ΑΕ Κορυθίου Β’ Αρκαδίας

13.00 Πελασγός-Αγία Παρασκευή Α2 Γυναικών

15.00 Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου Γ’ Εθνική

15.00 Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Τεγέα Α’ Αρκαδίας

15.00 Δόξα Μεγαλόπολης-Ερμής Μελιγούς Α’ Αρκαδίας

15.00 Αχιλλέας-Παγγορτυνιακός Β’ Αρκαδίας

15.00 Νεστάνη-Κανδήλα Β’ Αρκαδίας

16.00 Πολύβιος-Σπαρτιατικός Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

18.00 Κάστρο Μονεμβασιάς-Αρκαδικός Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

 

 

Σάββατο 15/12

15.00 Τεγέα-ΑΕΚ Τρίπολης Α’ Αρκαδίας

15.00 Ερμής Μελιγούς-Ολυμπιακός Λεωνιδίου Α’ Αρκαδίας

15.00 Βρασιές-Ορχομενός Λεβιδίου Α’ Αρκαδίας

15.00  ΑΕ Μαρίου-Αχιλλέας Β’ Αρκαδίας

15.00 Παγγορτυνιακός-ΠΑΟΚ Τρίπολης Β’ Αρκαδίας

19.30 Αστέρας-ΟΦΗ  Super League Α’ Αρκαδίας

 

Κυριακή 16/12

11.00 ΑΕ Κορυθίου-Πανιώνιος Μεγαλόπολης Β’ Αρκαδίας

12.00 Ηλιούπολη-Πελασγός Α2 Γυναικών

14.00 Λακωνικός-Πολύβιος Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

15.00 Ασπρόπυργος-Παναρκαδικός Γ’ Εθνική

15.00 Πανθυρεατικός-Κορακοβούνι Α’ Αρκαδίας

15.00 Λεωνίδιο-Δόξα Μεγαλόπολης Α’ Αρκαδίας

15.00 Δημητσάνα-Νεστάνη Β’ Αρκαδίας

15.00 Κανδήλα-Ηρακλής Βερβένων Β’ Αρκαδίας

16.00 Αρκαδικός-Ακάδημος Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

18.00 Δρομείς-Καλαμάτα 80 Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

19.00 ΑΠΟΕΛ Μολάων-Πάνας Κανδήλας Α2 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

20.00 Σπαρτιατικός-Πελασγός Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Τρίτη 18/12

17.15 Απόλλων Παραλιμνίου-Αστέρας Τρίπολης Κύπελλο Ελλάδας

Σάββατο 22/12

15.00 ΑΕΚ Τρίπολης-Ερμής Μελιγούς Α’ Αρκαδίας

15.00 Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Λεωνίδιο  Α’ Αρκαδίας

15.00 Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Παγγορτυνιακός Β’ Αρκαδίας

17.30 Πολύβιος-Ευκλής Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

19.30 Πανιώνιος-Αστέρας Super League

19.30 Πελασγός-Λακωνικός Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

 

Κυριακή 23/12

11.00 Νεστάνη-Αχιλλέας Β’ Αρκαδίας

11.00 Ηρακλής Βερβένων-ΑΕ Κορυθίου Β’ Αρκαδίας

15.00 Πανθυρεατικός-Τεγέα Α’ Αρκαδίας

15.00 Κορακοβούνι-Απόλλων Τυρού Α’ Αρκαδίας

15.00 Δόξα Μεγαλόπολης-Βρασιές Α’ Αρκαδίας

15.00 Δημητσάνα-Κανδήλα Β’ Αρκαδίας

15.00 ΠΑΟΚ Τρίπολης-ΑΕ Μαρίου Β’ Αρκαδίας 

18.00 Καλαμάτα 80-Αρκαδικός Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

 

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

Ροη Ειδησεων