ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (15/12)

Διαβάστε το πλούσιο πρόγραμμα τηλεοπτικών μεταδόσεων της Κυριακής.


ΑΣΤΕΡΑΣ Ολυμπιακός


13:00: Χετάφε - Βαγιαδολίδ Λα Λίγκα Cosmote Sport 2
13:30:Ελλάς Βερόνα - Τορίνο Σέριε Α Novasports 2
14:30: Σάντχαουζεν - Αμβούργο Μπουντεσλίγκα 2 Cosmote Sport 8
14:45:Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Σμύρνης Σούπερ Λίγκα 2 ΕΡΤ Sports
15:00:Θέλτα - ΜαγιόρκαΛα Λίγκα Cosmote Sport 5
15:00: Ολυμπιακός Βόλου - Τρίγλια Football League ΕΡΤ3
15:00:ΑΕΛ - Ατρόμητος Σούπερ Λίγκα 1 Novasports 1
15:30:Φέγενορντ - Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας Novasports 4
16:00: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Cosmote Sport 1
16:00: Μίλαν - Σασουόλο Σέριε Α Novasports 5
16:00:Γιουβέντους - Ουντινέζε Σέριε Α Novasports 3
16:00: Μπολόνια - Αταλάντα Σέριε Α Novasports 24
16:30:Βόλφμπουργκ - Γκλάντμπαχ Μπουντεσλίγκα Cosmote Sport 3
16:45:Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός Volley League ΕΡΤ Sports
17:00: Εσπανιόλ - Μπέτις Λα Λίγκα Cosmote Sport 2
17:15:Βόλος - Πανιώνιος Σούπερ Λίγκα 2 Novasports 2
17:45:Άλκμααρ - Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας Novasports 4
18:30: Άρσεναλ - Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Cosmote Sport 1
19:00:Σάλκε - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Μπουντεσλίγκα Cosmote Sport 3
19:00:Περιστέρι - Παναθηναϊκός Basket League  ΕΡΤ2
19:00: Ρόμα - ΣΠΑΛ Σέριε Α Novasports 3
19:30:Σεβίλλη - Βιγιαρεάλ Λα Λίγκα Cosmote Sport 2
19:30: Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ Σούπερ Λίγκα 1 ΕΡΤ Sports
19:30:Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός Σούπερ Λίγκα 1 Novasports 1
21:45: Φιορεντίνα - Ίντερ Σέριε Α Novasports 2
22:00:Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης Λα Λίγκα Cosmote Sport 2
22:00:Σεντ Ετιέν - Παρί Σεν Ζερμέν Λιγκ 1 Novasports 3
22:30: Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Ορλάντο Μάτζικ ΝΒΑ Cosmote Sport 4

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

Ροη Ειδησεων