ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (08/12)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (08/12).

 

 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΕΛ

Ώρα
Τίτλος
Κανάλι
12:00
Τένις: Lyttos Beach ITF World Tour
Τελικός Απλού Ανδρών
Cosmote Sport 6
13:00
Χάντμπολ: ΠΑΟΚ - Αερωπός Έδεσσας
Κύπελλο Ελλάδος Ανδρών
ΕΡΤ Sports
13:00
Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ - Χετάφε
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 1
13:15
Ποδόσφαιρο: Φίτεσε - Φέγενορντ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 2
13:30
Ποδόσφαιρο: Λέτσε - Τζένοα
Σέριε Α
Novasports 1
14:00
Ποδόσφαιρο: Γουέστ Μπρομ - Σουόνσι
Τσάμπιονσιπ
Novasports 5
14:30
Ποδόσφαιρο: Ρέγκενσμπουργκ - Ζανκτ Πάουλι
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 8
14:30
Τένις: Lyttos Beach ITF World Tour
Τελικός Διπλού Ανδρών
Cosmote Sport 6
15:00
Ποδόσφαιρο: Λαμία - ΟΦΗ
Σούπερ Λίγκα 1
ΕΡΤ Sports
15:00
Ποδόσφαιρο: Καβάλα - Ιωνικός
Football League
ΕΡΤ3
15:00
Ποδόσφαιρο: Μπέτις - Αθλέτικ Μπιλμπάο
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 5
15:00
Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα
Τελικοί - Γιορκ
Eurosport 2
16:00
Ποδόσφαιρο: Άστον Βίλα - Λέστερ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
16:00
Ποδόσφαιρο: Σασουόλο - Κάλιαρι
Σέριε Α
Novasports 3
16:00
Ποδόσφαιρο: ΣΠΑΛ - Μπρέσια
Σέριε Α
Novasports 4
16:00
Ποδόσφαιρο: Τορίνο - Φιορεντίνα
Σέριε Α
Novasports 1
16:30
Ποδόσφαιρο: Ουνιόν Βερολίνου - Κολονία
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
17:00
Ποδόσφαιρο: Βαγιαδολίδ - Ρεάλ Σοσιεδάδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
17:00
Μπάσκετ: Άρης - Πανιώνιος
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ3
17:15
Ποδόσφαιρο: Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 2
17:30
Ποδόσφαιρο: ΠΑΣ Γιάννινα - Δόξα Δράμας
Σούπερ Λίγκα 2
ΕΡΤ Sports
18:00
Βόλεϊ: Βολάλτο Καζέρτα - Μπέργκαμο
Σέριε Α Γυναικών
Cosmote Sport 8
18:30
Ποδόσφαιρο: Μπράιτον - Γουλβς
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
19:00
Ποδόσφαιρο: Σαμπντόρια - Πάρμα
Σέριε Α
Novasports 3
19:00
Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης - Πάντερμπορν
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
19:30
Ποδόσφαιρο: Ατρόμητος - Άρης
Σούπερ Λίγκα 1
ΕΡΤ Sports
19:30
Ποδόσφαιρο: Λεγκανές - Θέλτα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
19:30
Ποδόσφαιρο: Βόλος - Παναθηναϊκός
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1
19:30
Μπάσκετ: Μανρέσα - Μπαρτσελόνα
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 5
20:45
Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα
Tελικοί - Γιορκ
Eurosport 2
21:45
Ποδόσφαιρο: Μπολόνια - Μίλαν
Σέριε Α
Novasports 2
22:00
Ποδόσφαιρο: Μαρσέιγ - Μπορντό
Λιγκ 1
Novasports 3
22:00
Ποδόσφαιρο: Μπελενένσες - Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 3
22:00
Μπάσκετ: Μπρούκλιν Νετς - Ντένβερ Νάγκετς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 4
22:00
Ποδόσφαιρο: Οσασούνα - Σεβίλλη
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

Ροη Ειδησεων