ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (20/10)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

 

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

08:30 COSMOTE SPORT 5 HD 
MotoGP 2019 Motul Grand Prix of Japan

 

10:30 Eurosport 1 
Μαραθώνιος Αμστερνταμ Μαραθώνιος

13:00 COSMOTE SPORT 4 HD 
Φενέρμπαχτσε – Μπαχτσεσεχίρ TBF τουρκικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Αλαβές – Θέλτα ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 1HD 
Σασσουόλο – Ιντερ ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 2HD 
Ελλάδα-Ρωσία Ημιτελικός παγκόσμιου πρωταθλήματος μίνι ποδοσφαίρου

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Στουτγκάρδη – Κίελo γερμανικό Πρωτάθλημα χάντμπολ

14:45 Eurosport 1 
Αγγλικό Όπεν Σνούκερ

15:00 ΕΡΤ3 
Ιαλυσός - Νίκη Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

15:15 Novasports 2HD 
Ημιτελικός παγκόσμιου πρωταθλήματος μίνι ποδοσφαίρου

15:30 Eurosport 2 
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ποδηλασία

16:00 Novasports 24 HD 
Κάλιαρι – ΣΠΑΛ ιταλικό πρωτάθλημα οδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD 
Χάμαρμπι – Μάλμε σουηδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD 
Γουίγκαν - Νότιγχαμ Φόρεστ Championship Αγγλία ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD 
Ουντινέζε – Τορίνο ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 1HD 
Σαμπντόρια – Ρόμα ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 
Κολονία – Πάντερμπορν γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:45 Novasports 2HD 
Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης Super League ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP World Tour 250 τελικός τουρνουά Antwerp European Open τένις

17:00 ΕΡΤ Sports HD 
Ξάνθη ΑΟ – Άρης Super League ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Εσπανιόλ – Βιγιαρεάλ ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17:45 ΕΡΤ2 
Λαύριο - Ήφαιστος Λήμνου Basket League μπάσκετ

18:00 PAOK TV 
ΠΑΟΚ – Λαμία Super League ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ αγγλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

18:30 Eurosport 2 
Brands Hatch Gp 2 Μηχανοκίνητα

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Ζιελόνα Γκόρα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Χόφενχαϊμ – Σάλκε γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD 
Πάρμα – Τζένοα ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD 
Βαλένθια – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 
Μπιλμπάο – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD 
ΑΕΚ – Βόλος Super League ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports HD 
Ατρόμητος Αθηνών – Παναθηναϊκός Super League ποδόσφαιρο

20:45 Eurosport 1 
Αγγλικό Όπεν Σνούκερ

21:45 Novasports 4HD 
Μίλαν – Λέτσε ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Σεβίλλη – Λεβάντε ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD 
Μαρσέιγ – Στρασβούργο γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:00 Eurosport 2 
ISL Ντάλας Κολύμβηση

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

Ροη Ειδησεων