ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (19/10)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

 

 

Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών

Πινγκ Πονγκ

 

11:30

COSMOTE SPORT 8

Σαν Πάουλι - Ντάρμσταντ

Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

 

14:00

ΕΡΤ SPORTS

ΑΝΟ Γλυφάδας - Απόλλων Σμύρνης

Α1 Πόλο Ανδρών

 

14:00

COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ - Μπαρτσελόνα

Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

14:00

COSMOTE SPORT 1

Έβερτον - Γουέστ Χαμ

Αγγλικό Πρωτάθλημα

 

14:30

NOVASPORTS 2

Μπλάκμπερν - Χάντερσφιλντ

Championship Αγγλίας

 

14:30

ΕΡΤ3

Καλαμάτα - Ιωνικός

Football League

 

15:00

COSMOTE SPORT 6

2019 ATP World Tour 250

Τένις

 

15:00

ΕΡΤ PLAY 4

Λάρισα - Ηρακλής

Basket League

 

15:45

ΕΡΤ PLAY 2

Άρης - Ιωνικός

Basket League

 

15:45

ΕΡΤ PLAY 1

Προμηθέας - Κολοσσός

Basket League

 

15:45

ΕΡΤ PLAY 3

Πανιώνιος - Ρέθυμνο

Basket League

 

15:45

FOX SPORTS

College Gameday 2019 Ε10

NCAA

 

16:00

NOVASPORTS 1

Λάτσιο - Αταλάντα

Ιταλικό Πρωτάθλημα

 

16:00

COSMOTE SPORT 9

Ουνιόν Βερολίνου - Φράιμπουργκ

Γερμανικό Πρωτάθλημα

 

16:30

COSMOTE SPORT 8

Βέρντερ Βρέμης - Χέρτα Βερολίνου

Γερμανικό Πρωτάθλημα

 

16:30

COSMOTE SPORT 7

Λειψία - Βόλφσμπουργκ

Γερμανικό Πρωτάθλημα

 

16:30

COSMOTE SPORT 3

Άουγκσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου

Γερμανικό Πρωτάθλημα

 

16:30

COSMOTE SPORT 5

Ατλέτικο Μαδρίτης - Βαλένθια

Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

17:00

COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ - Περιστέρι

Basket League

 

17:00

COSMOTE SPORT 2

Τότεναμ - Γουότφορντ

Αγγλικό Πρωτάθλημα

 

17:00

NOVASPORTS 4

Μπάρνσλι - Σουόνσι

Championship Αγγλίας

 

17:00

ΕΡΤ SPORTS

ΠΑΟΚ - ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

Basket League

 

17:45

COSMOTE SPORT 6

2019 ATP World Tour 250

Τένις

 

18:00

NOVASPORTS 5

Λιόν - Ντιζόν

Γαλλικό Πρωτάθλημα

 

18:30

NOVASPORTS 3

Προημιτελικός

Socca World Cup

 

18:40

NOVASPORTS 1

Νάπολι - Βερόνα

Ιταλικό Πρωτάθλημα

 

19:00

COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ - Γκλάντμπαχ

Γερμανικό Πρωτάθλημα

 

19:30

COSMOTE SPORT 1

Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Σίτι

Αγγλικό Πρωτάθλημα

 

19:30

COSMOTE SPORT 2

Χετάφε - Λεγανές

Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

19:30

NOVASPORTS 4

Βάαλβικ - Αγιαξ

Ολλανδικό Πρωτάθλημα

 

19:30

NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός - ΟΦΗ

Super League

 

19:30

NOVASPORTS 3

Προημιτελικός

Socca World Cup

 

19:45

ΕΡΤ SPORTS

Παναιτωλικός - ΑΕΛ

Super League

 

20:00

EUROSPORT 2

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

Ποδηλασία

 

20:00

NOVASPORTS 3

Προημιτελικός

Socca World Cup

 

20:50

COSMOTE SPORT 9

Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν

VELUX EHF Champions League

 

21:00

COSMOTE SPORT 8

Ομπραντόιρο - Ρεάλ Μαδρίτης

Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

 

21:30

COSMOTE SPORT 7

Σκάντιτσι - Σαν Μπερνάρντο Κούνεο

Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ

 

21:30

NOVASPORTS 1

Γιουβέντους - Μπολόνια

Ιταλικό Πρωτάθλημα

 

21:45

NOVASPORTS 4

Ουτρέχτη - Αϊντχόφεν

Ολλανδικό Πρωτάθλημα

 

21:45

NOVASPORTS 3

Προημιτελικός

Socca World Cup

 

21:55

COSMOTE SPORT 2

Μαγιόρκα - Ρεάλ Μαδρίτης

Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

22:00

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

Ροη Ειδησεων