ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Στους Μεσογειακούς της Ταραγόνα ο Θανόπουλος

Τον δικό του εκπρόσωπο στους Μεσογειακούς αγώνες της Ταραγόνα θα έχει ο Αρκαδικός στίβος, καθώς ο Αρκάς δισκοβόλος Ιάσωνας Θανόπουλος θα εκπροσωπήσει την Ελλάδα στους αγώνες.

 

ΑΣΤΕΡΑΣ

Ο πρώην αθλητής του Γυμναστικού συλλόγου Αρκαδίας και νυν του ΠΑΣ Πρωταθλητών Κ Ιάσωνας Θανόπουλος θα εκπροσωπήσει την Ελλάδα στους Μεσογειακούς αγώνες της Ταραγόνα.

Η αποστολή:

Ανδρες

 

100μ, 4Χ100μ: Γιάννης Νυφαντόπουλος (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος), Ευθύμιος Στεργιούλης (Παναξιακός)

 

200μ, 4Χ100μ: Παναγιώτης Τρυβιζάς (ΟΣΦΠ)

 

800μ: Χρήστος Κοτίτσας (ΓΣ Κηφισιάς)

 

1.500μ: Ανδρέας Δημητράκης (Παναξιακός)

 

5.000μ: Μάρκος Γκούρλιας (Εθνικός Αλεξανδρούπολης), Γιώργος Τάσσης (ΑΕΚ)

 

Ημιμαραθώνιος: Χρήστος Καλλίας (ΑΟ Μυκόνου), Κώστας Γκελαούζος (ΠΑΟ)

 

3.000μ στιπλ: Νίκος Γκότσης (ΣΑΚΑ)

 

110μ εμπ.: Κώστας Δουβαλίδης (ΣΚΑ Δράμας)

 

400μ εμπ.: Κώστας Νάκος (ΓΣ Τρικάλων)

 

Υψος: Κώστας Μπανιώτης (Ολυμπιάδα Κομ.), Αντώνης Μάστορας (ΓΣ Ηρακλής)

 

Μήκος: Τάσος Γαλαζούλας (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος), Μιχάλης Μερτζανίδης (ΑΟ Ηφαίστεια)

 

Σφαιροβολία: Νίκος Σκαρβέλης (ΓΣ Τρικάλων), Κυριάκος Ζώτος (ΑΣΣ Ηρακλής)

 

Δισκοβολία: Γιώργος Τρέμος (ΓΕΑ Τρικάλων), Ιάσωνας Θανόπουλος (ΠΑΣ Πρωταθλητών Κ.)

 

4Χ100μ: Κώστας Ζήκος (ΓΕΑ Τρικάλων)

 

 

 

Γυναίκες

 

100μ, 4Χ100μ: Ραφαέλα Σπανουδάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

 

200μ, 4Χ100μ: Γρηγορία Κεραμιδά (ΑΣΣ Ηρακλής)

 

400μ: Άννα Βασιλείου (ΓΕΗ), Ειρήνη Βασιλείου (ΓΕΗ)

 

800μ: Κωνσταντίνα Γιαννοπούλου (ΓΣ Κηφισιάς)

 

1.500μ: Αθηνά Κοΐνη (ΓΕΑ Τρικάλων), Ανθή Κυριακοπούλου –Κοραϊνη (ΓΣ Γλυφάδας)

 

5.000μ: Αναστασία Καρακατσάνη (ΓΣ Γλυφάδας)

 

Ημιμαραθώνιος: Ελευθερία Πετρουλάκη (ΑΟ Μυκόνου)

 

100μ εμπ., 4Χ100μ: Ελισάβετ Πεσιρίδου (ΓΣ Κηφισιάς)

 

400μ εμπ.: Ελπίδα Τόκα, (ΣΔΥ Αργολίδας), Έφη Θεοδώρου(Νεάπολη Χαλκίδας)

 

Επί κοντώ: Νικόλ Κυριακοπούλου (ΑΓΕΣ Κάμειρος)

 

Μήκος: Λίλη Αλεξούλη (Πελασγός Λάρισας)

 

Τριπλούν: Χριστίνα Αλβερτσιάν (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος )

 

Δισκοβολία: Χρυσούλα Αναγνωστοπούλου (ΓΣ Κερατέας)

 

Σφυροβολία: Κατερίνα Βαμβουκάκη (Ζευς Τρικάλων)

 

4Χ100μ: Κατερίνα Σαρρή (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος), Κυριακή Σαμάνη (Αίολος Μακεδονίας)

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

Ροη Ειδησεων