Πέρασαν με άνεση από την Τρίπολη οι Βρασιές

Εύκολο πέρασμα για τις Βρασιές που νίκησαν τους Νέους Τρίπολης με 0-3 και πλέον δείχνουν πως βρίσκονται με το ένα πόδι στο Α’ τοπικό.

Παναθηναϊκός ΑΣΤΕΡΑΣ

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με 0-2 στο πρώτο ημίχρονο με τον Σούρσο στο 16’. Το ημίχρονο έκλεισε με δεύτερο τέρμα το οποίο προήλθε με πέναλτι του Ριζού στο 39’.

Ο Λεπετζής διαμόρφωσε το τελικό 0-3 με σουτ στο 55’.

ΝΕΟΙ ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Κώνστας, Κωστούρος, Μπουρτζουκλής, Παπαζαφειρόπουλος, Σκαρλής, Μπαλάσης,Τσαούσης(55’ Λάμπρου), Πεπόνης (78’ Τζάφα), Παπακώστας (66’ Λάμπρου), Φιλόπουλος, Μακαρούνης (71’Μπιλάλης).

ΒΡΑΣΙΕΣ: Κολοβός, Σούρσος, Σκαντζός, Ξύδιας, Παπάς, Ρίζος, Λεπεντζής (64’ Χονδρολέος), Διαμάντης, Κουρόγιωργας (71’Τσαγγούρης), Σούρσος Η, Βλαχοπαναγιώτης (77’ Αραχωβίτης)