Εύκολη νίκη για τη Δόξα Μεγαλόπολης

Εύκολο έργο είχε η Δόξα Μεγαλόπολης κόντρα στο Μαντινειακό,  τον οποίο και νίκησε με 3-0.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΕΛ

Από το πρώτο ημίχρονο, η ομάδα της Μεγαλόπολης είχε κλειδώσει τη νίκη με το γκολ του Βίνιεβιτς στο 27 και το αυτογκόλ του Κολλάρα στο 37ο λεπτό. Ο Παπαδόπουλος στο 75' με σουτ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Δόξα Μεγαλόπολης: Δημητρέλης, Ν. Αλεξανδρής (71’ Σκαρλής), Γιαννόπουλος, Γιαννακούλιας, Παναγιωτόπουλος, Αντώνακας, Κοσκολός (69’ Γ. Αλεξανδρής), Σταθούρος, Βίνιεβιτς (79’ Σακελλαριάδης), Παπαδόπουλος, Μπούτας (82’ Λαμπρόπουλος)

Μαντινειακός: Δημητρίου, Παπαδόπουλος, Κολλάρας (75’ Μουστόγιαννης), Ρούμπος, Παπαδάτος (86’ Καρνέζης), Μανδρώνης, Μπαρμπαγιάννης, Φωτόπουλος (54’ Κολιτσίδας), Καυκιάς, Σιάννας (87’ Παπαϊωάννου), Πριόβολος