Μοιράστηκαν βαθμούς Μαντινειακός και Πανθυρεατικός

Μαντινειακός και Πανθυρεατικός αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1 σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι, για την 7η αγωνιστική της Α’ Αρκαδίας.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ

Το σκορ άνοιξαν οι φιλοξενούμενοι στο δεύτερο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 58’ με τον Αγγελόπουλο. Η απάντηση των γηπεδούχων ήταν άμεση καθώς στο 58’ έφεραν και πάλι το ματς στα ίσα με τον Πριοβόλο.

Οι γηπεδούχοι λίγο έλειψε να φτάσουν στη νίκη καθώς στις καθυστερήσεις του αγώνα ο Αποστολόπουλος έχασε μεγάλη ευκαιρία για να σκοράρει.

Μαντινειακός: Δημητρίου, Παπαδόπουλος, Ρίζος (Λαγός 58’), Ρούμπος, Παπαδάτος, Μανδρρώνης, Μπαρπαγιάννης (72’ Σιάννας), Φωτόπουλος, Καυκιας, Αποστολόπουλος, Πριοβόλος.

Πανθυρεατικός: Τετώρος, Σούρσος Π. (46’ Σούρσος Σ.), Μπάρλας, Παπούλιας (83’ Σαβούρδος), Αδάμης (72’ Αραχωβίτης), Λυτριβής, Κατσίρης, Σακούλης, Δριμούλας, Σαμαρτζής, Αγγελόπουλος.