winamp wmp real qt

Μοιρασιά ανάμεσα σε Τεγέα και Μαντινειακό

Βαθμούς και εντυπώσεις μοιράστηκαν Τεγέα και Μαντινειακός στο γήπεδο των Φιλικών με το τελικό 1-1 να αποτυπώνει την εικόνα που έδειξαν οι δύο ομάδες στο παιχνίδι.

ΠανιώνιοςΑΣΤΕΡΑΣ

Οι φιλοξενούμενοι που ήταν ανώτεροι στο πρώτο ημίχρονο κατάφεραν να προηγηθούν με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Μανδρώνη στο 45ο λεπτό το οποίο κέρδισε ο Απόστολόπουλος, ενώ προηγουμένως είχαν και δοκάρι.

Στην επανάληψη, η εικόνα άλλαξε και η Τεγέα πίεσε τον Μαντινειακό και με γκολ του... συνήθη υπόπτου, Χρήστου Καραμπέτσου έφτασαν στην ισοφάριση στο 72'.

Τεγέα: Κωνσταντόπουλος, Πλαντζάς, Σπηλιωτόπουλος, Τσιώρος, Βρούβας (Λιακόπουλος 60'), Γκίτζιας, Νέζος, Αγγελάκος (Βλάσης 46'), Τζήλος (Δούκας 84'), Καραμπέτσος, Στασινός (Σινάνης 66')

Μαντινειακός: Δημητρίου, Κολλάρας, Παπαδόπουλος, Ρούμπος, Λαγός, Μανδρώνης, Καυκιάς Φωτόπουλος (Σιάννας 72'), Μπαρμπαγιάννης, Αποστολόπουλος (Παπαδάτος 60'), Πριόβολος