Κορακοβούνι - Λεωνίδιο: Ολα έγιναν στο πρώτο ημίχρονο

Κορακοβούνι και Λεωνίδιο μοιράστηκαν βαθμούς και εντυπώσεις, καθώς αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 1-1, που διαμορφώθηκε από το πρώτο ημίχρονο.

ΠανιώνιοςΑΣΤΕΡΑΣ

Οι γηπεδούχοι πήραν κεφάλι στο σκορ με σουτ του Κοντογιαννόπουλου στο 30' κόντρα στη ροή του αγώνα. Οι παίκτες του Λεωνιδίου, αφού ξεπέρασαν το σοκ, έφτασαν στην ισοφάριση πριν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο, στο 41' με σουτ του Χιώτη.

Κορακοβούνι: Σούρσος, Γαβαλάς, Τετώρος (Κουλεντανός Ν. 57'), Αδάμης, Μπεντεβής, Λαπάτας (Λυτρίβης), Κατσαρός, Μπάρλας (Ρεντούλης 76'), Κουλεντανός Α., Κουλεντιανός Γ. (Λάμπρου 65'), Κοντιγιαννόπουλος

Λεωνίδιο: Γιαννούσης Κ., Λάτσης Γ., Λάτσης Α., Κωνσταντάς Α., Σαρρής, Γιαννούσης Σ., Χιώτης, Μπαϊρακτάρι, Βερβεσός, Κωνσταντάς Γ., Βλάμης (Λάτσης Γ. 65')