ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Το πρόγραμμα της Α' Αρκαδίας!

Ολοκληρώθηκε το απόγευμα της Δευτέρας (02/09) η κλήρωση της Α' Αρκαδίας που θα ξεκινήσει στις αρχές Οκτωβρίου. Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα.

 

 Ξάνθη-ΑΣΤΕΡΑΣ

1η αγωνιστική

Ερμής Μελιγούς-Απόλλων Τυρού

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Μαντινειακός

Πανθυρεατικός-Δημητσάνα

Ορχομενός Λεβιδίου-Δόξα Μεγαλόπολης

ΠΑΟΚ Τρίπολης-Λεωνίδιο

Τεγέα-Κορακοβούνι

 

2η αγωνιστική

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Ερμής Μελιγούς

Απόλλων Τυρού-Πανθυρεατικός

Μαντινειακός-Ορχομενός Λεβιδίου

Δημητσάνα-ΠΑΟΚ Τρίπολης

Δόξα Μεγαλόπολης-Τεγέα

Κορακοβούνι-Λεωνίδιο

 

3η αγωνιστική

Ερμής Μελιγούς-Πανθυρεατικός

Ορχομενός Λεβιδίου-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

ΠΑΟΚ Τρίπολης-Απόλλων Τυρού

Τεγέα-Μαντινειακός

Κορακοβούνι-Δημητσάνα

Λεωνίδιο-Δόξα Μεγαλόπολης

 

4η αγωνιστική

Ορχομενός Λεβιδίου-Ερμής Μελιγούς

Πανθυρεατικός-ΠΑΟΚ Τρίπολης

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Τεγέα

Απόλλων Τυρού-Κορακοβούνι

Μαντινειακός-Λεωνίδιο

Δόξα Μεγαλόπολης-Δημητσάνα

 

5η αγωνιστική

Ερμής Μελιγούς-ΠΑΟΚ Τρίπολης

Τεγέα-Ορχομενός Λεβιδίου

Κορακοβούνι-Πανθυρεατικός

Λεωνίδιο-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Δόξα Μεγαλόπολης-Απόλλων Τυρού

Δημητσάνα-Μαντινειακός

 

6η αγωνιστική

Τεγέα-Ερμής Μελιγούς

ΠΑΟΚ Τρίπολης-Κορακοβούνι

Ορχομενός Λεβιδίου-Λεωνίδιο

Πανθυρεατικός-Δόξα Μεγαλόπολης

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Δημητσάνα

Απόλλων Τυρού-Μαντινειακός

 

7η αγωνιστική

Ερμής Μελιγούς-Κορακοβούνι

Λεωνίδιο-Τεγέα

Δόξα Μεγαλόπολης-ΠΑΟΚ Τρίπολης

Δημητσάνα-Ορχομενός Λεβιδίου

Μαντινειακός-Πανθυρεατικός

Απόλλων Τυρού-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

 

8η αγωνιστική

Λεωνίδιο-Ερμής Μελιγούς

Κορακοβούνι-Δόξα Μεγαλόπολης

Τεγέα-Δημητσάνα

ΠΑΟΚ Τρίπολης-Μαντινειακός

Ορχομενός Λεβιδίου-Απόλλων Τυρού

Πανθυρεατικός-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

 

9η αγωνιστική

Ερμής Μελιγούς-Δόξα Μεγαλόπολης

Δημητσάνα-Λεωνίδιο

Μαντινειακός-Κορακοβούνι

Απόλλων Τυρού-Τεγέα

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-ΠΑΟΚ Τρίπολης

Πανθυρεατικός-Ορχομενός Λεβιδίου

 

10η αγωνιστική

Δημητσάνα-Ερμής Μελιγούς

Δόξα Μεγαλόπολης-Μαντινειακός

Λεωνίδιο-Απόλλων Τυρού

Κορακοβούνι-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Τεγέα-Πανθυρεατικός

ΠΑΟΚ Τρίπολης-Ορχομενός Λεβιδίου

 

11η αγωνιστική

Μαντινειακός-Ερμής Μελιγούς

Απόλλων Τυρού-Δημητσάνα

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Δόξα Μεγαλόπολης

Πανθυρεατικός-Λεωνίδιο

Ορχομενός Λεβιδίου-Κορακοβούνι

 

ΠΑΟΚ Τρίπολης-Τεγέα

 

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 24 22 0 2 66
2 ΛΕΩΝΙΔΙΟ 24 19 4 1 61
3 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 24 9 10 5 37
4 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 24 9 7 8 34
5 ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 24 8 7 9 31
6 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΛΕΒΙΔΙΟΥ 24 8 6 10 30
7 ΤΕΓΕΑ 24 7 8 9 29
8 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 24 7 8 9 29
9 ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 24 7 7 10 28
10 ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 24 7 7 10 28
11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΥΡΟΥ 24 6 10 8 28
12 ΒΡΑΣΙΕΣ 24 6 8 10 26
13 ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 24 0 0 24 0

Ροη Ειδησεων