ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Α' Αρκαδίας: Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου

Το πρόγραμμα των υπόλοιπων αγωνιστικών του 1ου γύρου της Α' κατηγορίας ανακοίνωσε η ΕΠΣ Αρκαδίας.

 

Λεβαδειακός- AΣΤΕΡΑΣ

Αναλυτικά, το πρόγραμμα:

8η Αγωνιστική

Σάββατο 1/12, 15.00

Κορακοβούνι-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Τεγέα-Δόξα Μεγαλόπολης

Πανθυρεατικός-Νικηταράς Δολιανών

Κυριακή 2/12, 15.00

Ερμής Μελιγούς-Βρασιές

Απόλλων Τυρού-Μαντινειακός

Λεωνίδιο-Ορχομενός Λεβιδίου

Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης  

9η Αγωνιστική

Σάββατο 8/12, 15.00

ΑΕΚ Τρίπολης-Κορακοβούνι

Βρασιές-Λεωνίδιο

Ορχομενός Λεβιδίου-Μαντινειακός

Κυριακή 9/12, 15.00

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Τεγέα

Δόξα Μεγαλόπολης-Ερμής Μελιγούς

Νικηταράς Δολιανών-Απόλλων Τυρού

Ρεπό: Πανθυρεατικός

10η Αγωνιστική

Σάββατο 15/12, 15.00

Τεγέα-ΑΕΚ Τρίπολης

Ερμής Μελιγούς-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Βρασιές-Ορχομενός Λεβιδίου

Κυριακή 16/12, 15.00

Πανθυρεατικός-Κορακοβούνι

Λεωνίδιο-Δόξα Μεγαλόπολης

Μαντινειακός-Νικηταράς Δολιανών

Ρεπό: Απόλλων Τυρού

11η Αγωνιστική

Σάββατο 22/12, 15.00

ΑΕΚ Τρίπολης-Ερμής Μελιγούς

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Λεωνίδιο

Ορχομενός Λεβιδίου-Νικηταράς Δολιανών

Κυριακή 23/12, 15.00

Πανθυρεατικός-Τεγέα

Δόξα Μεγαλόπολης-Βρασιές

Ρεπό: Μαντινειακός

12η Αγωνιστική

Σάββατο 12/1, 15.00

Ερμής Μελιγούς-Πανθυρεατικός

Απόλλων Τυρού-Τεγέα

Δόξα Μεγαλόπολης-Ορχομενός Λεβιδίου

Κυριακή 13/1,15.00

Λεωνίδιο-ΑΕΚ Τρίπολης

Μαντινειακός-Κορακοβούνι

Βρασιές-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Ρεπό: Νικηταράς Δολιανών

13η Αγωνιστική

Σάββατο 19/1, 15.00

Κορακοβούνι-Νικηταράς Δολιανών

Τεγέα-Μαντινειακός

Πανθυρεατικός-Λεωνίδιο

Κυριακή 20/1, 15.00

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Δόξα Μεγαλόπολης

ΑΕΚ Τρίπολης-Βρασιές

Απόλλων Τυρού-Ερμής Μελιγούς

Ρεπό: Ορχομενός Λεβιδίου

 

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΛΕΩΝΙΔΙΟ 11 10 1 0 31
2 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 11 10 0 1 30
3 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 11 5 4 2 19
4 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΛΕΒΙΔΙΟΥ 12 5 3 4 18
5 ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 11 4 4 3 16
6 ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 11 4 3 4 15
7 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 11 3 5 3 14
8 ΤΕΓΕΑ 11 3 4 4 13
9 ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 11 3 3 5 12
10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΥΡΟΥ 11 1 7 3 10
11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 11 2 3 6 9
12 ΒΡΑΣΙΕΣ 11 1 5 5 8
13 ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 11 0 0 11 0

Ροη Ειδησεων