ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Α΄Αρκαδίας: Το υπόλοιπο πρόγραμμα του 1ου γύρου

Η ΕΠΣ Αρκαδίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα των υπόλοιπων αναμετρήσεων του 1ου γύρου για το πρωτάθλημα της Α' Αρκαδίας, το οποίο θα διακοπεί κατά τις εορτές των Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς.

 

 

Πλατανιάς - ΑΣΤΕΡΑΣ

Αναλυτικά, το πρόγραμμα:

 

6η Αγωνιστική

Σάββατο 18/11, 15.00

Απόλλων Τυρού – Κορακοβούνι

Ερμής Μελιγούς – Αχιλλέας

Κυριακή 19/11, 15.00

Πανθυρεατικός - Ορχομενός Λεβιδίου

Βρασιές – Μαντινειακός

Πανιώνιος Μεγαλόπολης – Τεγέα

ΑΕΚ Τρίπολης - Δόξα Μεγαλόπολης

7η Αγωνιστική

Σάββατο 25/11, 15.00

Ορχομενός Λεβιδίου – Μαντινειακός

Δόξα Μεγαλόπολης - Πανιώνιος Μεγαλόπολης

Αχιλλέας - Απόλλων Τυρού

Κυριακή 26/11, 15.00

Τεγέα – Πανθυρεατικός

Κορακοβούνι - Βρασιές

Ερμής Μελιγούς - ΑΕΚ Τρίπολης

8η Αγωνιστική

Σάββατο 2/12, 15.00

Τεγέα - Ορχομενός Λεβιδίου

Βρασιές – Αχιλλέας

Κυριακή 3/12, 15.00

Μαντινειακός – Κορακοβούνι

Πανθυρεατικός - Δόξα Μεγαλόπολης

Πανιώνιος Μεγαλόπολης - Ερμής Μελιγούς

Απόλλων Τυρού - ΑΕΚ Τρίπολης

9η Αγωνιστική

Σάββατο 9/12, 15.00

Ορχομενός Λεβιδίου – Κορακοβούνι

Ερμής Μελιγούς – Πανθυρεατικός

ΑΕΚ Τρίπολης – Βρασιές

Κυριακή 10/12, 15.00

Δόξα Μεγαλόπολης – Τεγέα

Αχιλλέας – Μαντινειακός

Απόλλων Τυρού - Πανιώνιος Μεγαλόπολης

10η Αγωνιστική

Σάββατο 16/12, 15.00

Μαντινειακός - ΑΕΚ Τρίπολης

Πανθυρεατικός - Απόλλων Τυρού

Βρασιές - Πανιώνιος Μεγαλόπολης

Κυριακή 17/12, 15.00

Δόξα Μεγαλόπολης - Ορχομενός Λεβιδίου

Κορακοβούνι – Αχιλλέας

Τεγέα - Ερμής Μελιγούς

11η Αγωνιστική

Σάββατο 13/1/18, 15.00

Πανιώνιος Μεγαλόπολης – Μαντινειακός

Βρασιές – Πανθυρεατικός

Κυριακή 14/1, 15.00

Αχιλλέας - Ορχομενός Λεβιδίου

Ερμής Μελιγούς - Δόξα Μεγαλόπολης

ΑΕΚ Τρίπολης – Κορακοβούνι

Απόλλων Τυρού - Τεγέα

 

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 5 5 0 0 15
2 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 6 4 1 1 13
3 ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 6 3 1 2 10
4 ΒΡΑΣΙΕΣ 5 3 0 2 9
5 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 5 2 1 2 7
6 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 5 2 0 3 6
7 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 5 1 3 1 6
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΥΡΟΥ 6 1 3 2 6
9 ΤΕΓΕΑ 5 1 2 2 5
10 ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 5 1 2 2 5
11 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΛΕΒΙΔΙΟΥ 5 0 3 2 3
12 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Π. ΑΣΤΡΟΥΣ 6 1 0 5 3

Ροη Ειδησεων