ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Οι σφυρίχτρες του Κυπέλλου Αρκαδίας

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές οι οποίοι θα σφυρίξουν τα παιχνίδια του Κυπέλλου Αρκαδίας το Σαββατοκύριακο (15-16/09).

 

 

Aναλυτικά:

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡ.

15.9.18 16:00 ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΕΓΕΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν.ΤΣΟΥΚΑΣ Π.ΛΙΩΡΗΣ Χ.ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

16.9.18 16:00 ΦΙΛΙΚΩΝ Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ

16.9.18 16:00 ΜΕΓ/ΛΗΣ ΔΟΞΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ ΜΠΟΖΝΟΣ Ν.ΝΙΚΑ Ι.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.

16.9.18 16:00 ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η.ΚΥΡΙΟΣ Δ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ

Θυμίζουμε πως το Σάββατο (15/09) στο γήπεδο των Φιλικών η ομάδα της Τεγέας θα αντιμετωπίσει τον Μαντινειακό ενώ η Δόξα Μεγαλόπολης θα υποδεχτεί τη Δημητσάνα στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής του πρώτου ομίλου του θεσμού. Διαβάστε ΕΔΩ αναλυτικά ολόκληρο το πρόγραμμα.

 

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 22 16 1 5 49
2 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 22 11 7 4 40
3 ΤΕΓΕΑ 22 10 7 5 37
4 ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 22 11 4 7 37
5 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 22 9 10 3 37
6 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 22 10 4 8 34
7 ΒΡΑΣΙΕΣ 22 9 4 9 31
8 ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 22 8 6 8 30
9 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΛΕΒΙΔΙΟΥ 22 7 5 10 26
10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΥΡΟΥ 22 6 7 9 25
11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 22 4 5 13 17
12 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Π. ΑΣΤΡΟΥΣ 22 1 0 21 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΤΟΠΙΚΟ 1ος Όμ.

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ 15 11 2 2 35
2 ΚΑΝΔΗΛΑ 15 9 3 3 30
3 ΕΛΠΙΔΑ 15 7 4 4 25
4 ΝΕΣΤΑΝΗ 15 4 3 8 15
5 ΑΕ ΚΟΡΥΘΙΟΥ 15 2 6 7 12
6 ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ 15 1 4 10 7

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΤΟΠΙΚΟ 2ος Όμ.

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 12 11 1 0 29
2 ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 12 7 2 3 23
3 ΜΑΡΙ 12 3 3 6 12
4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΕΡΒΕΝΩΝ 12 3 2 7 11
5 ΦΟΡΤΟΥΝΑ 12 1 2 9 5

Ροη Ειδησεων