ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Βγαίνει το ζευγάρι του τελικού του Κυπέλλου Αρκαδίας

Τις δύο ομάδες που θα διεκδικήσουν το Κύπελλο Αρκαδίας θα γνωρίζουμε την Τετάρτη (14/02) καθώς θα διεξαχθούν οι δεύτεροι ημιτελικοί της διοργάνωσης.

ΑΣΤΕΡΑΣ - Ατρόμητος

Στο ζευγάρι του Παναρκαδικού με τον Μαντινειακό το παιχνίδι αποτελεί τυπική διαδικασία καθώς στον πρώτο αγώνα ο Παναρκαδικός επικράτησε του Μαντινειακού με 8-0.

Ετσι, ο Παναρκαδικός που υποδέχεται τον Πανηλειακό το ερχόμενο Σάββατο (17/02, 15:00, Radio Arcadia 93.8/ WEB TV A-S) θα αγωνιστεί με αρκετές αλλαγές στην σύνθεσή του ενώ και οι ποδοσφαιριστές του Μαντινειακού θα κοιτάξουν να διασκεδάσουν το παιχνίδι.

Αυτό όμως δεν ισχύει για τον δεύτερο ημιτελικό όπου θα βρεθούν αντιμέτωποι ο Πανθυρεατικός με το Λεωνίδιο.

Η ομάδα του Λεωνιδίου έχει πλεονέκτημα μετά την νίκη της με 1-0 στο Άστρος όμως ο Πανθυρεατικός αποδείχθηκε ιδιαίτερα ανταγωνιστικός και το Κύπελλο αποτελεί στόχος.

Το πρόγραμμα:

1. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (8-0)

Γήπεδο Φιλικών Τετάρτη 14/02/18 14:30

Διαιτητές: ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. 

(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)

2. ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ (0-1)

Γήπεδο: Λεωνιδίου Τετάρτη 14/02/18 16:30

Διαιτητές: ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β. 

(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ) 

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)

 

 

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 6 6 0 0 18
2 ΛΕΩΝΙΔΙΟ 5 5 0 0 15
3 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 5 3 1 1 10
4 ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 5 3 1 1 10
5 ΤΕΓΕΑ 6 2 2 2 8
6 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 5 1 3 1 6
7 ΒΡΑΣΙΕΣ 5 1 3 1 6
8 ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 6 1 3 2 6
9 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΛΕΒΙΔΙΟΥ 5 1 2 2 5
10 ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 6 1 2 3 5
11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΥΡΟΥ 6 0 4 2 4
12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 6 1 1 4 4
13 ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 6 0 0 6 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΑΕ ΚΟΡΥΘΙΟΥ 3 3 0 0 9
2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 3 2 1 0 7
3 ΠΑΟΚ 3 2 1 0 7
4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΕΡΒΕΝΩΝ 3 2 1 0 7
5 ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ 2 1 0 1 3
6 ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ 3 1 0 2 3
7 ΝΕΣΤΑΝΗ 2 0 1 1 1
8 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Π. ΑΣΤΡΟΥΣ 3 0 1 2 1
9 ΚΑΝΔΗΛΑ 3 0 1 2 1
10 ΜΑΡΙ 3 0 0 3 0

Ροη Ειδησεων