ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Τα προγράμματα της Α' και Β' Αρκαδίας

Στις 7 Οκτωβρίου θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα της Α' Αρκαδίας, ενώ μια εβδομάδα αργότερα θα ξεκινήσουν οι δύο όμιλοι της Β' Αρκαδίας. Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων, όπως προέκυψε από την κλήρωση έχει ως εξής:

 

 

Ολυμπιακός - ΑΣΤΕΡΑΣ

Α’ Αρκαδίας

1η αγωνιστική

Ορχομενός-Ερμής Μελιγούς

ΑΕΚ-Αχιλλέας

Απόλλων-Δόξα Μεγαλόπολης

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Κορακοβούνι

Βρασιές-Τεγέα

Πανθυρεατικός-Μαντινειακός

2η αγωνιστική

ΑΕΚ-Ορχομενός

Ερμής Μελιγούς-Απόλλων

Αχιλλέας-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

Δόξα Μεγαλόπολης-Βρασιές

Κορακοβούνι-Πανθυρεατικός

Μαντινειακός-Τεγέα

3η αγωνιστική

Ορχομενός-Απόλλων

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-ΑΕΚ

Βρασιές-Ερμής Μελιγούς

Πανθυρεατικός-Αχιλλέας

Μαντινειακός-Δόξα Μεγαλόπολης

Τεγέα-Κορακοβούνι

4η αγωνιστική

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Ορχομενός

Απόλλων-Βρασιές

ΑΕΚ-Πανθυρεατικός

Ερμής Μελιγούς-Μαντινειακός

Αχιλλέας-Τεγέα

Κορακοβούνι-Δόξα Μεγαλόπολης

5η αγωνιστική

Ορχομενός-Βρασιές

Πανθυρεατικός-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

Μαντινειακός-Απόλλων

Τεγέα-ΑΕΚ

Κορακοβούνι-Ερμής Μελιγούς

Δόξα Μεγαλόπολης-Αχιλλέας

6η αγωνιστική

Πανθυρεατικός-Ορχομενός

Βρασιές-Μαντινειακός

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Τεγέα

Απόλλων-Κορακοβούνι

ΑΕΚ-Δόξα Μεγαλόπολης

Ερμής Μελιγούς-Αχιλλέας

7η αγωνιστική

Ορχομενός-Μαντινειακός

Τεγέα-Πανθυρεατικός

Κορακοβούνι-Βρασιές

Δόξα Μεγαλόπολης-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

Αχιλλέας-Απόλλων

Ερμής Μελιγούς-ΑΕΚ

8η αγωνιστική

Τεγέα-Ορχομενός

Μαντινειακός-Κορακοβούνι

Πανθυρεατικός-Δόξα Μεγαλόπολης

Βρασιές-Αχιλλέας

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Ερμής Μελιγούς

Απόλλων-ΑΕΚ

9η αγωνιστική

Ορχομενός-Κορακοβούνι

Δόξα Μεγαλόπολης-Τεγέα

Αχιλλέας-Μαντινειακός

Ερμής Μελιγούς-Πανθυρεατικός

ΑΕΚ-Βρασιές

Απόλλων-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

10η αγωνιστική

Δόξα Μεγαλόπολης-Ορχομενός

Κορακοβούνι-Αχιλλέας

Τεγέα-Ερμής Μελιγούς

Μαντινειακός-ΑΕΚ

Πανθυρεατικός-Απόλλων

Βρασιές-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

11η αγωνιστική

Αχιλλέας-Ορχομενός

Ερμής Μελιγούς-Δόξα Μεγαλόπολης

ΑΕΚ-Κορακοβούνι

Απόλλων-Τεγέα

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Μαντινειακός

Βρασιές-Πανθυρεατικός

 

Β' Αρκαδίας

 

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΕ Κορυθίου-Ελπίδα

Δημητσάνα-Νεστάνη

Κανδήλα-Παγγορτυνιακός

2η αγωνιστική

Ελπίδα-Δημητσάνα

Παγγορτυνιακός-ΑΕ Κορυθίου

Νεστάνη-Κανδήλα

3η αγωνιστική

Ελπίδα-Παγγορτυνιακός

Νεστάνη-ΑΕ Κορυθίου

Δημητσάνα-Κανδήλα

4η αγωνιστική

Παγγορτυνιακός-Νεστάνη

ΑΕ Κορυθίου-Δημητσάνα

Κανδήλα-Ελπίδα

5η αγωνιστική

Νεστάνη-Ελπίδα

Δημητσάνα-Παγγορτυνιακός

Κανδήλα-ΑΕ Κορυθίου

 

2ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ηρακλής Βερβένων-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

ΑΕ Μαρίου-Νικηταράς Δολιανών

Ρεπό: Φορτούνα

2η αγωνιστική

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Φορτούνα

Νικηταράς Δολιανών-Ηρακλής Βερβένων

Ρεπό: ΑΕ Μαρίου

3η αγωνιστική

Φορτούνα-Νικηταράς Δολιανών

Ηρακλής Βερβένων-ΑΕ Μαρίου

Ρεπό: Ολυμπιακός Λεωνιδίου

4η αγωνιστική

ΑΕ Μαρίου-Φορτούνα

Νικηταράς Δολιανών-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Ρεπό: Ηρακλής Βερβένων

5η αγωνιστική

Φορτούνα-Ηρακλής Βερβένων

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-ΑΕ Μαρίου

Ρεπό: Νικηταράς Δολιανών

 

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΤΟΠΙΚΟ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 9 8 0 1 24
2 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 9 6 2 1 20
3 ΒΡΑΣΙΕΣ 9 5 1 3 16
4 ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 9 4 2 3 14
5 ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 9 4 1 4 13
6 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 9 2 6 1 12
7 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 9 3 2 4 11
8 ΤΕΓΕΑ 9 2 4 3 10
9 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 9 3 1 5 10
10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΥΡΟΥ 9 2 3 4 9
11 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΛΕΒΙΔΙΟΥ 9 1 4 4 7
12 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Π. ΑΣΤΡΟΥΣ 9 1 0 8 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΤΟΠΙΚΟ 1ος Όμ.

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΕΛΠΙΔΑ 8 5 2 1 17
2 ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ 8 5 2 1 17
3 ΚΑΝΔΗΛΑ 8 4 2 2 14
4 ΝΕΣΤΑΝΗ 8 2 2 4 8
5 ΑΕ ΚΟΡΥΘΙΟΥ 8 1 3 4 6
6 ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ 8 0 3 5 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΤΟΠΙΚΟ 2ος Όμ.

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 7 5 1 1 16
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 6 6 0 0 13
3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΕΡΒΕΝΩΝ 7 1 2 4 5
4 ΜΑΡΙ 6 1 1 4 4
5 ΦΟΡΤΟΥΝΑ 6 0 2 4 2

Ροη Ειδησεων