Φιλική ήττα για την ΑΓΩ F.C (VIDEO)

Φιλική ήττα με 1-2 γνώρισε η ομάδα παλαιμάχων  Αρκαδίας ΑΓΩ F.C. , από την αντίστοιχη ομάδα των  παλαίμαχων του Θρίαμβου Χαϊδαρίου.  Η φιλοξενούμενη ομάδα πήρε την νίκη στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης, κάνοντας ανατροπή στο σκορ.

Οι γηπεδούχοι είχαν προηγηθεί στο 15' με τον  Ιωσηφίδη με ωραίο σουτ. Στην επανάληψη οι παίκτες του Θριάμβου κατάφεραν να ισοφαρίσουν και να πετύχουν ένα δεύτερο τέρμα λίγα δευτερόλεπτα πριν την λήξη.

Αγωνιστικά τώρα όλοι οι παίκτες που αγωνίστηκαν, προσέφεραν ωραίο θέαμα, φανερώνοντας τις ποδοσφαιρικές τους ικανότητες του παρελθόντος.

Για άλλη μια φορά οι άνθρωποι της ομάδας του ΑΓΩ F.C. , απέδειξαν ότι  το ποδόσφαιρο  όχι  διατηρεί τις φιλίες του παρελθόντος, αλλά δημιουργεί και νέες.

Από την γηπεδούχο ομάδα αγωνίστηκαν :

Α΄ Ημίχρονο : Ζαρρής Θ., Τσιώσης Θ., Μητρόπουλος Β., Μαυρόγιαννης, Προκόπος Γ., Ράλλης Β., Αρσένης Τ., Καλοπίσης Θ., Αλέμης Δ., Σουλαντίκας, Ιωσηφίδης Λ.

Β΄ Ημίχρονο  : Κορίτας Γ, Παπαθανασίου Δ.,.-Καρδαράς Φ., Δήμος , Αλλε Α., Μπακοπάνος Α., Νάτσης Ν., Βήλος Β., Γλύμης, Γκαρκάσουλας Β. , Θεοδωράκης Γ.