ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Η μάχη της εξάδας

Ο ΑΣΤΕΡΑΣ νίκησε, λοιπόν, τον Παναιτωλικό με 2-1 και κρυφοκοιτάζει τη μάχη για τα playoffs. Τι πρόγραμμα έχουν οι Αρκάδες μέχρι το τέλος και τι ανταγωνιστές τους; Το a-s έχει την απάντηση! 

ΑΣΤΕΡΑΣΑΡΗΣ

Η 6η θέση λοιπόν μπορεί να επιτευχθεί;

Ας δούμε τη βαθμολογία από την 6η μέχρι τη 12η θέση και το πρόγραμμα μέχρι το τέλος:

6. ΟΦΗ 28

7. Ξάνθη 27

8. Ατρόμητος 26

9. ΑΕΛ 25

10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 25

11. Βόλος 25

12. Λαμία 24

Ασφαλείς πληρωμές και επιβράβευση για όλους! 21+

Ας δούμε το πρόγραμμα των 4 αγωνιστικών που απομένουν:

 

23η αγωνιστική

Σάββατο 08 Φεβρουαρίου, 2020

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  19:30  Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. NS1 

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964  20:00  Α.Ε.Λ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ 

Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ  15:00  ΑΡΗΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" NS1 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ  17:15  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ 

Π.Α.Ο.Κ.  18:00  Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ PAOK TV 

A.E.K.  19:30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ NS1 

Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου, 2020

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  18:00  ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ 

 

24η αγωνιστική 

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020

Α.Ε.Λ.  17:15  Π.Α.Ο.Κ. AEL FC ARENA NS1 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  19:30  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" NS2 

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου, 2020

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.  15:00  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ NS1 

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ  17:15  ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ 

ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.  17:15  ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ NS2 

ΑΡΗΣ  19:30  A.E.K. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" NS1 

Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου, 2020

Ο.Φ.Η.  19:30  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" NS1 

 

25η αγωνιστική 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου, 2020

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ  19:30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" NS2 

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964  20:00  ΑΡΗΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ 

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  15:00  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ  17:15  Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ 

ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.  17:15  Α.Ε.Λ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ NS2 

A.E.K.  19:30  Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ NS1 

Π.Α.Ο.Κ.  19:30  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ PAOK TV 

 

26η αγωνιστική 

Κυριακή 01 Μαρτίου, 2020

Α.Ε.Λ.  19:00  ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ AEL FC ARENA  

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ  19:00  Π.Α.Ο.Κ. ΞΑΝΘΗ ARENA  

ΑΡΗΣ  19:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"  

Ο.Φ.Η.  19:00  ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"  

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  19:00  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"  

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.  19:00  ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  19:00  A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ SUPERLEAGUE

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 24 18 6 0 60
2 ΠΑΟΚ 24 18 4 2 58
3 ΑΕΚ 24 14 5 5 47
4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 24 11 7 6 40
5 ΑΡΗΣ 24 8 9 7 33
6 ΟΦΗ 24 9 4 11 31
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 24 8 5 11 29
8 ΞΑΝΘΗ 24 8 5 11 29
9 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 24 7 5 12 26
10 ΛΑΡΙΣΑ 24 6 8 10 26
11 ΛΑΜΙΑ 24 5 11 8 26
12 Βόλος 24 7 5 12 26
13 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 24 2 8 14 14
14 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 24 4 4 16 10

Ροη Ειδησεων